نماشویی - پیچ و رولپلاک نما با طناب

پیچ و رولپلاک نما با طناب برای مالکان محترم ساختمان‌ها، مهم‌ترین مسئله پس از داشتن یک ملک، مرمت و افزایش طول عمر آن است.

پیچ و رولپلاک نما با طناب ، درصورتی‌که از ساختمان به‌خوبی نگه‌داری نشود، امکان تخریب آن بسیار زیاد بوده و هزینه‌ی تعمیرات آن بسیار زیاد خواهد بود.

در ادامه روشی بسیار کارآمد برای جلوگیری از این اتفاق معرفی می‌کنیم.

ایمیل : info@namarappel.com

شماره تماس با کارشناس نما راپل :

۰۹۳۰۸۸۷۷۷۹۸

آدرس : ایران کرج، تهران

پیچ و رولپلاک نمای ساختمان

پیچ و رولپلاک کردن سنگ نما یکی از روش‌های تعمیر و افزایش عمر مفید ساختمان محسوب می‌شود.

این کار برای آپارتمان‌هایی با نمای سنگی که بیش از ده سال از ساختشان گذشته اشد، امری کاملاً ضروری است؛ چراکه در صورت مستهلک‌شدن مواد اولیه‌ی به‌کاررفته در ساخت نما احتمال سقوط سنگ‌ها افزایش می‌یابد.

برای جلوگیری از این امر می‌توانید با یک تماس ساده با گروه نماراپل در اسرع وقت خدمات دلخواهتان را در محدوده‌ی تهران و کرج دریافت کنید.

همچنین صرف هزینه برای پیچ و رولپلاک سنگ نما مقرون‌به‌صرفه‌تر از ترمیم آن در صورت ریزش سنگ نما است.

اکثر سنگ‌هایی که در نمای ساختمان‌ها به کار می‌روند قابل‌ پیچ و رولپلاک شدن هستند.

پیچ و رولپلاک نما به دلیل جلوگیری از ریزش سنگ نما علاوه بر حفظ ظاهر ساختمان باعث می‌شود جنبه‌ی ایمنی ساختمان نیز در نظر گرفته شود.

ملزومات این کار دریل مخصوص، پیچ، رولپلاک و سیمان است. ابتدا سنگ توسط دریل سوراخ می‌شود.

سپس رولپلاک داخل سوراخ و در عمق زیادی کار گذاشته می‌شود تا سنگ نما به مصالح پشتی چسبیده شود.

سپس پیچ وارد رولپلاک شده و با سیمان پوشانده می‌شود. این تکنیک محکم‌سازی سنگ نما بسیار مطمئن بوده و از ریزش سنگ‌نما به طور قطعی جلوگیری می‌کند.

روش سنتی پیچ و رولپلاک سنگ نما

 پیچ و رولپلاک نما با طناب

روش سنتی این کار استفاده از داربست‌های فلزی است تا شخص بتواند برای کار در ارتفاع روی میله‌های داربست ایستاده و سنگ نما را پیچ و رولپلاک کند.

این روش ایمنی خیلی کمی داشته و برای عابران و شخص درحال‌کار بسیار خطرناک است. همچنین این روش مدت‌زمانی طولانی احتیاج دارد تا داربست‌ها سرهم شده و کار پیچ و رولپلاک نما انجام شود.

روشی که ما به شما معرفی می‌کنیم، کار با استفاده از تکنیک راپل است. این تکنیک که در ابتدا برای پایین آمدن از کوه و صخره استفاده می‌شود، به کمک طناب و قلاب‌های مخصوص انجام می‌شود.

در این روش افراد توسط پشت‌بام ساختمان از طریق قلاب حمایت شده و به‌راحتی می‌توانند از ساختمان پایین آمده و در ارتفاع دلخواه خود کار انجام دهند.

پیچ و رولپلاک نما با طناب و تکنیک راپل مزایای بسیار زیادی نسبت به روش سنتی دارد و سرعت اتمام کار را افزایش می‌دهد.

این روش علاوه‌بر هزینه‌ی کمتری که برای مالک دارد، ایمنی و راحتی بسیار زیادی را در اختیار افراد قرار می‌دهد.

به دلیل آزادبودن دست‌ها در استفاده از طناب، شخص می‌تواند با تمرکز کار پیچ و رولپلاک نما را انجام دهد.

برای بهره‌مندی از این خدمات نوین، کافی است با گروه نماراپل تماس برقرار کنید.

محکم سازی با روش پیچ و رولپلاک سنگ نما

از دلایل استهلاک و خرابی سنگ نما، عمر بالا، تغییرات آب‌وهوا، بارش باران و طوفان و ضربه‌های احتمالی هستند.

این عوامل ممکن است بارها اتفاق افتاده و هر بار از عمر ساختمان کم کنند. تفاوتی ندارد که جنس سنگ نما تا چه حدی مستحکم و بادوام باشد، عوامل آب‌وهوایی و قدیمی‌شدن ساختمان امکان ریزش سنگ نما را هرلحظه افزایش می‌دهد.

حتی اگر کمترین میزان بارش و ناملایمات آب و هوایی را داشته باشیم، تغییر دما در هر فصل از عمر مفید نمای ساختمان شما کم می‌کند.

تفاوتی ندارد که ساختمان محل سکونت شما یک برج، یک آپارتمان ساده یا یک خانه‌ی ویلایی باشد.

خطر تخریب سنگ ‎نما و ریزش آن درصورتی‌که عمر ساختمان زیاد شده باشد، همواره ساکنین را تهدید می‌کند.

تنها روش مقاله با این خطر پیچ و رولپلاک سنگ ‌نما است. همان‌طور که پیش‌تر اشاره شد، گروه نماراپل این کار را با استفاده از تکنیک راپل به هم‌وطنان ساکن در تهران و کرج ارائه می‌کند.

پیچ و رولپلاک نما بدون داربست یکی از سریع‌ترین و مدرن‌ترین راه‌هایی است که توسط افراد خبره در تکنیک راپل به‌خوبی انجام می‌شود و بسته به اندازه‌ی ساختمان، بین چند ساعت تا چند روز به طور کامل انجام می‌شود.

گفتنی است جنس سنگ‌های ساختمان در این کار بسیار مهم بوده و هرچه کیفیت سنگ بهتر باشد، پیچ و رولپلاک نما با استحکام بیشتری انجام می‌شود.

پیچ و رولپلاک نما با طناب و بدون داربست

باید خاطرنشان کرد که پیچ و رولپلاک نما با طناب نیاز به شخص ماهری دارد که بتواند از طناب و قلاب‌ها بهترین استفاده را کرده و به کار در ارتفاع مسلط باشد.

شخص طناب را به قلاب‌ متصل‌شده به کمر خود وصل می‌کند و با دریافت حمایت از ساختمان و به کمک پاهای خود از ارتفاع پایین می‌آید.

در تکنیک راپل نیازی به استفاده از دست‌ها نیست و شخص می‌تواند حین حفظ تعادل خود عملیات پیچ و رولپلاک نما را انجام دهد.

انجام این کار از شخصی که آموزش تخصصی برای آن ندیده باشد ممکن نیست. گروه نماراپل دارای تیمی متشکل از افراد ماهری در استفاده از تکنیک راپل است که می‌توانند به‌راحتی و با استفاده از این تکنیک از ساختمان پایین آمده و تعمیرات را انجام دهند.

گفتنی است که این روش حدود یک دهه است که برای تعمیرات یا شست ‌و شوی ساختمان مرسوم شده است.

عموماً افراد با استفاده از این تکنیک برج‌های تجاری مشهور را تعمیر و شست‌وشو می‌کنند تا ظاهری تمیز و سالم داشته باشند.

مشتریان محترم نماراپل می‌توانند این کار را برای ساختمان محل سکونت خود نیز انجام دهند تا ایمنی ساختمان افزایش پیدا کرده و از تخریبش جلوگیری شود.

مهم‌ترین فاکتور در پیچ و رولپلاک نما مصالح به‌کاررفته در آن است. درصورتی‌که مصالح نامرغوب به کار برود، نه‌تنها امنیت و طول عمر ساختمان افزایش نمی‌یابد، بلکه احتمال سقوط و تخریب سنگ ‎نما را افزایش می‌دهد.

مصالحی که در پیچ و رولپلاک نما توسط گروه نماراپل استفاده می‌شود از کیفیت بسیار مرغوبی برخوردار شده و در صورت بارش برف و باران و سایر ناملایمات آب‌وهوایی، بسیار مقاوم بوده و از تخریب ساختمان جلوگیری می‌کند.

همچنین درصورتی‌که قصد شست‌وشوی نما را داشته باشید، جنس سیمانی که برای ثابت‌نگه‌داشتن رولپلاک استفاده می‌شود، در برابر شست‌وشو مقاوم است و کاربران می‌توانند به‌راحتی خدمات شست‌وشوی ساختمان را پس از پیچ و رولپلاک نما دریافت کنند.

گروه نماراپل علاوه بر خدمات پیچ و رولپلاک سنگ نما، کار شست‌وشوی ساختمان را هم با استفاده از تکنیک راپل انجام می‌دهد.

شست‌وشوی نما مانند پیچ و رولپلاک کردن آن در تهران و کرج ارائه می‌شود و تنها با یک تماس در اسرع وقت در خدمت مشتریان محترم حاضر می‌شویم.