پیچ و رول پلاک سنگ نما در کرج و تهران

پیچ و رولپلاک سنگ نما بدون داربست

مشاوره در مورد انجام پیچ و رولپلاک به نماهای ساختمانی از جمله آجر، سنگ و بلوک دیوار یا دیوارها و کف بتن، با استفاده از پیچ و رولپلاک انجام میشود .

هنگامی که نمای ساختمان شما دچار مشکل می شود ، شما به متخصصانی نیاز دارید که هم کارآزموده باشند و هم به تعمیرات نمای ساختمان آشنایی کامل داشته باشند

از جمله مهارتهایی در مورد ایجاد سوراخ در نماهای آجری و بتنی ، تشخیص تم های سنگ ، اندازه و کد رنگ، و استفاده از رزین ها و چسب هایی که برای نماها و دیوارهایی که در شرایط بد قرار دارند، کمک می کند.
شما نمیتوانید این کار را خودتان انجام دهید؟

پس همه کارها را به گروه حرفه ای نما راپل با سابقه چندین ساله و درخشان بسپارید .
نمای بتنی مانند نماهای سنگی نیست، اما برای پیچ و رولپلاک کردن این نماها ، روش های سوراخ زدن درنمای بتنی و نماهای آجر یا سنگ تقریبا یکسان است. همچنین میتوان از روش های مشابه برای نماهای بتن، سنگ، بلوک یا آجر استفاده کرد.

پیچ و رولپلاک زدن به نمای ساختمان

پیچ و رول پلاک سنگ نما

روش سنتی ثابت کردن نماهای سنگی استفاده از پیچ و رولپلاک است، اما نباید مستقیما به دیوار آجری، دیوار بلوک یا سنگ نما را پیچ کنید، بنابراین شما نیاز به یک متخصص نما راپل دارید، که با تخصص و مهارت فوق العاده خود این کار را انجام دهد.
روش معمول این است که یک سوراخ اندازه درست داشته باشید و سپس یک رولپلاک را داخل آن سوراخ وارد کنید.

نماهای ساختمانی بسیار متنوع هستند و اتصالات برای بلوک های حرارتی، آجری، نماهای سنگی یا بتن بسیار متفاوت هستند.
در صورتی که سنگ نمای ساختمان شما در شرایط مناسب نیست، راه حل ما برای تثبیت نمای سنگی یا بتنی ساختمان شما با استفاده از پیچ های رزین وجود دارد. ما ابتدا به استفاده از رولپلاک های مخصوص نما و سپس از پیچ های مخصوص رزین حرکت می کنیم.
پیچ ها به هر شکل و اندازه ای هستند بدیهی است که پیچ و رولپلاک هایی که برای نمای ساختمان استفاده می شوند به نسبت پیچ و رولپلاک هایی که برای کابینت آشپزخانه و قابهای دیواری می باشند بزرگتر و قوی تر هستند.

نماشویی با طناب ⇒   ⇒  مطلب پیشنهادی ما برای تمیز کاری نمای ساختمان بعد از پیچ کردن سنگ ها

همچنین پیچ های مختلف در اندازه ها و طول های مختلف در دسترس هستند و اغلب آنها در میلی متر هم متفاوت هستند. اطلاعات بیشتر در مورد اندازه پیچ و رولپلاک برای استفاده در پروژه پیچ و رولپلاک نما می باشد .
برای اینکه اندازه سوراخی که در نما میخواهید بزنید اول باید قطر سنگ را در نظر گرفت که فقط این کار از عهده یک شخص حرفه ای و متخصصان نما راپل انجام میشود.
رولپلاکی که ما برای نمای ساختمان استفاده میکنیم با ضخامت ۷mm و پیچ ۵۰mm طول دارد و ۴۳mm پیچ در دیوار وجود خواهد داشت.

پیچ به سمت راست انتهای رولپلاک وارد نمی شود و همیشه گرد و غبار ی که هنگام سوراخ کردن نما ایجاد شده است در انتهای سوراخ وجود دارد،

بنابراین ما همیشه به عمق سوراخ ۱۰ میلی متر اضافه می کنیم تا رولپلاک به صورت کامل وارد سوراخ شود.

با استفاده از پیچ گوشتی، پیچ را به رولپلاک داخل ​​دیوار می پیچانیم تا آنکه محکم شود.
در واقع در نمای ساختمان هایی که نیاز به پیچ و رولپلاک دارن چه نماهایی که بتن یا سنگ هستند ، می شود با استفاده از چسب هم آن ها را ثابت کرد ولی این کار همیشه جواب نمیدهد و در برخی موارد حتما باید از پیج و رولپلاک استفاده کرد ،

زیرا چسب ها قدرت و توانایی پیچ را ندارند و پس از مدتی چسبندگی خود را از دست داده و دوباره نما به مشکل قبلی خود بر میگردد ، مخصوصا در مواردی که نماهای سنگی بیش از حد ترک خورده است.

در این موارد حتما باید از پیچ و رولپلاک استفاده کرد چون پیچ های فولادی مقاومت بالایی دارند و به داد نمای ساختمان و ساکنان آن میرسند.
جنبه اول هر طرح تعمیر سنگ های نما است که باعث کاهش احتمال خطر می باشد به این علت که اگر جنبشی در آن امکان پذیر است بلافاصله رفع شود.

با استفاده از ترکیبات مختلف از پیچ های تقویت شده، راه موثر بازسازی و افزایش قدرت و دوام نمای ساختمان است که با ساختار و مزایای پیچ و رولپلاک های مختلف و مطمئن که در دسترس هستند و قطر مناسب برای استفاده در نماهای ساختمانی که همه این موارد را فقط کارشناسان نما راپل قادرند که به شما ارائه دهند.

کوک کردن سنگ ها و نماهای ساختمانی

ترک هایی که در نمای ساختمان به وجود می آیند یک سری مشکلات هستند که باید سریعا توسط یک تیم قوی و حرفه ای از بین برود لازم به ذکر است که این ترک ها در انواع مختلف ایجاد می شوند.
کوک کردن نمای ساختمان یکی از روشهای تعمیر نمای ساختمان است که با استفاده از پیچ و رولپلاک های فولادی و ضد زنگ انجام میشود و نما را تقویت می کند ،

در این روش میله هایی با استحکام بالا در نما به کار میرود و تمامی شکستگی هایی که در نمای ساختمان وجود داد به کار می رود و در آخر کار به طوری که اصلا مشخص نباشد نما را با بتونه هایی همرنگ سنگ یا نمای ساختمان میپوشانیم که دیگر هیچ اثری از تعمیر نما در ساختمان مشخص نباشد .

در این زمینه هم باید از نیروی متخصص و کار آمد و حرفه ای دعوت به همکار بشود چون کوچکترین خطایی باعث خراب تر شد نمای ساختمان شما می شود.
موارد استفاده از پیچ و رولپلاک ها در کوک کردن نمای ساختمان برای نماهای سنگی با شکستگی عمیق و یا نماهای آجری است که باید با توجه به نوع ترک یا شکستگی نمای ساختمان انجام شود .
استفاده از پیچ و رولپلاک های فولادی تقویت کننده کششی برای استفاده در نمای ساختمان یکی دیگر از تفاوت های این مجموعه است که با استفاده این پیچ ها که دارای ویژگی های عملکرد کششی پیچشی و مناسب برای نما است این شرکت توانسته است برگ زرینی در رزومه کاری خود داشته باشد .
تعمیر کرافت دوخت و تقویت نماهای ساختمانی از جنس سنگ. تقویت سنگ مصنوعی مجدد در قالب میله های مارپیچ دار
یک استحکام کششی است که قدرت آن دو برابر میلگرد است.
ترک های نمای ساختمان و یا شکستن سنگ و آجر های نما یک مشکل رایج است و برای تعداد زیادی از ساختمان ها اتفاق می افتد.

شاید بگویید که ساختمان ما نمای بسیار محکم و قوی ای دارد ولی به هر حال بر اثر گذشت زمان و رانش زمین و یا وقوع اتفاقات مختلف ممکن است این اتفاق برای نمای ساختمان شما نیز بیافتد. حتی گاهی نیز پنجره هایی که دارای استاندارد نیستند نیز باعث تضعیف و ترک خوردگی نمای ساختمان می شود.

یکی دیگر از مسائل رایج در رابطه با ترک خوردن نمای ساختمان و استفاده از پیچ و رولپلاک وقوع زلزله با درجه پایین است که باعث لقی و یا حتی ریزش قسمتی از نمای ساختمان است . می تواند در اکثر موارد، تعمیرات اتصالات به طور مستقیم با استفاده از پیچ و رولپلاک های فولادی قوی انجام میشود .
برای جلوگیری از ریزش نمای ساختمان با توجه به زمین لرزه هایی که اخیرا در تهران و کرج اتفاق افتاده است نیاز است که از پیچ و رولپلاک در نمای ساختمان استفاده شود که در صورت تکرار این حادثه حد اقل نمای ساختمان شما بر سر عابری که در خیابان است و یا شخصی که دارد از ساختمان خارج میشود ریزش نکند .
کلیه مواردی که در رابطه با نمای ساختمان و پیچ و رولپلاک نیاز دارید را میتوانید در سایت ما مطالعه کرده و با کلیه روشهای جلو گیری از ریزش نمای ساختمان و تعمیر نما توسط پیچ و رولپلاک آشنا شوید.
پیچ و رولپلاک ها اقسام مختلفی دارند و دارای قطرهای متنوع می باشند . برای هر نوع نمای ساختمان ( سنگ ، آجر، سیمان و … ) از نوع خاصی پیچ و رولپلاک استفاده می شود که در طول های مختلف تولید می شود.

پیچ و رول پلاک سنگ نما در تهران

پبچ و رولپلاک حتی میتواند جزء اتصالات محکم جانبی برای محدود کردن دیوارهایی که در حال ریزش است نیز باشد. یا حتی می تواند برای اتصال یک نمای سنگی به دو یا چند تیر یا ستون طراحی شده باشد .
هنگامی که نماهای آجر یا سنگ در یک ساختمان دچار خرابی می شوند، شما مجبور نیستید که از سنگ تراشان برای تعمیر نمای ساختمان و یا تثبیت کردن سنگ ها درخواست کنید که به کمک شما بیایند کافیست با نما راپل که متخصص در امر پیچ و رولپلاک ساختمان است تماس بگیرید تا ببینید آیا مشکل شما با استفاده از پیچ و رولپلاک های مخصوص تعمیر نمای ساختمان امکان پذیر است. این روش حتی باعث ذخیره مبلغی پول هم برای شما می شود.

یکی از روشهای تشخیص که متوجه بشوید آیا نمای ساختمان شما نیاز به پیچ و رولپلاک دارد این است که معمولا آجر یا سنگی را از روی دیوار اصلی تکان می دهید و اگر ریزش کرد و یا به سمت بیرون حرکت کرد مطمئنا باید از پیچ و رولپلاک برای نمای ساختمان تان استفاده کنید چون این تنها روشی است که باعث می شود نمای ساختمان شما مستحکم شود.

پیچ و رولپلاک ها از مصالح ساختمانی است که ممکن است جایگزینی برای بازسازی یا پایه گذاری برای نمای ساختمان شما ارائه گردند …
پس از تعیین اینکه یک سیستم anchoring سیستم تثبیت دیوار یک راه حل عملی برای تثبیت حرکت سنگ های نمای ساختمان است، سپس محل قرارگیری لنگرها تعیین می شود.پیچ و رول پلاک سنگ نما

این بستگی به نوع دیوار به دیوار دارد که بسته به اینکه چقدر سخت است و چه تعداد لنگر برای بارگذاری بر روی لنگرهای تازه نصب شده مورد نیاز است. به طور کلی، لنگرها بین ۱۶ “و ۳۲” در هر دو سطح افقی و عمودی قرار می گیرند.

حفره هایی که برای دسترسی به نمای ساختمان جهت حمایت از نما و دیوار ساختمان حفر می شونداصطلاحا قاب سازی یا “پشتیبان” نمای ساختمان است. در اکثر ساختمانها ساختار فریم است. بنابراین سوراخ دوم از طریق اولین سوراخ در سنگ حفر می شود تا بتواند قاب را به عقب برگرداند.

 

این سوراخ ثانویه سپس “لاین” را هدایت می کند تا جای مناسب را در کادر قرار دهد تا مطمئن شوید “نیش” خوب را در ستد های فریم قرار دهیدسپس ما لنگر را به فریم نصب می کنیم.

این کار با قرار دادن لنگر توسط سوراخ در سنگ و به سوراخ هدایت که به فریم حفر می شود انجام می شود.
کیفیت پیچ و رولپلاک هنگام تعمیر نمای سنگی ساختمان برای روند عملیات پیچ و رولپلاک موفقیت آمیز بسیار مهم است.

پیچ و رولپلاک هایی که از جنس برنج هستند برای جلوگیری از خوردگی ساخته شده است.

این پیچ و رولپلاک ها پس از نصب، طول عمر ساختمان را افزایش می دهند.

فرایند نهایی این است که حفره هایی را که در بنا به محوطه دیوار و حفره های حفاری شده اند را مشخص کنید و برای جلوگیری از نفوذ آب. علاوه بر این، هر گونه ترک های ناشی از جنبش ساختمان، اشاره ای به آن خواهد شد.

اتصالات دیواری که معمولا پس از شرکتهایی که آنها را اختراع کرده اند، به عنوان “رولپلاک” گفته می شوند، اتصالات کوچک پلاستیکی هستند که قادر به بستن و نگه داشتن پیچ در نصب دیوار سخت می باشند.

این شاخه ها می توانند در دیوارهای ساخته شده از مواد مختلف مورد استفاده قرار گیرند، اما در دیوارهای ساخته شده از مواد که گسترش نیافته اند، مانند گچ تخته، آجری و یا سیمان، به طور خاص کار می کنند.
آیا میدانید در اثر ریزش سنگ های نمای ساختمان و بروز حادثه مدیر ساختمان مسئول است.
برای اینکه ساختمان سالم و مستحکم داشته باشید و خدای ناکرده اتفاقات بد و خطرات به دنبال شما نباشد باید هر از گاهی نمای ساختمان خود را تعمیر اساسی کنید .پیچ و رول پلاک سنگ نما

هزینه پیچ کردن سنگ نما

برای هزینه ها نگران نباشید و جان خود و دیگران را هیچگاه به خطر نیاندازید. اکثرنماهای ساختمان ها در گذر زمان دچار مشکل میشوند و باعث به خطر افتادن جان انسانها و زشت شدن نمای ساختمان میگردند.

یکی از راهکارهای پیشنهادی ما به شما پیچ و رولپلاک ساختمان است که برای محافظت از نمای ساختمان و جان افراد امری ضروری است و به جهت جلوگیری از ریزش سنگ های نمای ساختمان ها اجرا میشود.

متخصصان نما راپل در کرج و تهران توسط تیم متخصص و حرفه ای انجام می شود.

زمانی که میخواهید نمای ساختمانتان را تعمیر کنید و از پیچ و رولپلاک استفاده کنید اولین چیزی که باید به آن توجه کنید انتخاب صحیح و بدون اشتباه شرکت خدماتی است که قرار است این کار را برای شما انجام دهد.

اولین و مهمترین دلیلی که برای انتخاب نما راپل هست رزومه و سابقه کاری بالا و تجربه چندین ساله در حوزه نمای ساختمان است که فعالیت زیادی در این زمینه داشته است که باعث ایجاد اطمینان و موفقیت در اجرای پروژه های این چنینی است.

دومین دلیل نیروی کار است که باید کاملا با متدهای کار در ارتفاع و پیچ و رولپلاک نما در تهران و کرج آشنا باشند و بتوانند به خوبی در ارتفاع و موقعیت های مختلف کار کنند.

 

قیمت پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان

بحث بعدی مسئله قیمت پیچ رولپلاک سنگ نما است که لازم است تا افراد در ابتدا فریب قیمت های پایین و حتی بالا را نخورند و با اعتماد به تیم های کاری معتبر و شناخته شده بهترین قیمت را برای پروژه ی خود در نظر بگیرند.

پیچ و رولپلاک نمای ساختمان بی شک باعث زیبایی دوباره نمای ساختمان هایی که حتی چندین سال از عمرشان گذشته، می شود.
نمای ساختمان مهمترین و اصلی ترین ویژگی زیبایی ظاهری و خارجی هر ساختمان به شمار می آید.

اگر ساختمانی در نمای خود دارای سنگی ریزش کرده و یا سنگی دارای لغی باشد، نه تنها زیبایی خود را از دست می دهد، بلکه جان ساکنان ساختمان و عابران نیز در خطر می باشد.

به عنوان مثال فرض کنید عابر پیاده ای در حال گذر کردن از مسیر ساختمان شما می باشد بدون آنکه بداند که نمای ساختمان شما دارای ریزش سنگ می باشد. و هنگام عبور سنگی از نمای ساختمان شما ریزش کند و بر سر وی بیافتد .

پس از شما هموطن گرامی خواهش داریم که هر چه سریعتر به این موضوع اهمیت ویژه ای اختصاص دهید.
در نتیجه نیازمند پیچ و رولپلاک سنگ نما می باشیم.
عوامل مختلفی که باعث می شود نمای ساختمان شما نیاز به پیچ و رولپلاک داشته باشد:

اسکوپ نشدن سنگ در زمان سنگ کاری ساختمان (اسکوپ سنگ)

شیارهایی در پشت سنگ توسط فرز ایجاد می شود و سپس سیم آرماتور بندی گالوانیزه در این شیارها بسته می شود تا در مخلوط دوغاب گیرش پیدا کند و مانع از ریزش سنگ شود.)

دوغاب ریزی نا مناسب.

(دوغاب باید زمان اجرا به طور پیوسته و یکنواخت ریخته شود و در غیر اینصورت باعث سنگینی یکطرفه سنگ و خالی بودن قسمت دیگری سنگ می شود.)
مخلوط دوغاب نامناسب. (دوغابی که تهیه می شود باید دارای چسبندگی لازم باشد.یعنی نه زیاد پر سیمان و سفت باشد و نه زیاد کم سیمان و شل باشد تا کارایی چسبیدن به سنگ را داشته باشد.)

بنایی نامناسب.

(سنگ ها باید کاملا به طور صاف و بدون تو رفتگی و بیرون زدگی روی هم قرار گیرند و همچنین در طول کاملا زاویه یکسانی داشته باشند.)

خرید سنگ نامناسب.

(ما نباید به این نکته تکیه کنیم که هر سنگی مناسب برای نما می باشد.به طور مثال سنگ گرانیت چون دارای سطحی صاف در پشت سنگ می باشد وبه اندازه کافی خلل و فرج ندارد سنگ مناسبی برای نما نمی باشد و پیشنهاد ما سنگ تراورتن می باشد.

در هنگام خرید سنگ تراورتن برای نما باید بهترین سنگ که دارای ویژگی های خوبی برای نما می باشد انتخاب گردد.

عوامل فوق بسیار مهم هستند واگر به خوبی اجرا شوند شما به پبچ و رولپلاک نما در آینده نیازی نخواهید داشت
استعلام قیمت پیچ روپلاک نما در تهران و کرج بستگی به شرایط کار دارد.
این شرایط عبارتست از نوع سنگ های بکار رفته درنما که قیمت پیچ ورولپلاک نما در کرج و تهران را تعیین میکنند
همچنین دسترسی اسان به نما نیز در تعیین قیمت موثر میباشد
از دیگر عوامل تعداد طبقات وعرض ساختمان، تعداد سنگهای ریخته شده وعمر ساختمان نیز در نرخ دهی تاثیر دارند
درکل بهترین راه تعیین قیمت بازدید نما میباشد
بازدید ساختمان توسط گروه حرفه ای نما راپل رایگان میباشد.