راپل

راپل-شستشوی نما-پیچ و رولپلاک سنگ نما-نماشویی-نصب توری روی نما

راپل-شستشوی نما-پیچ و رولپلاک سنگ نما-نماشویی-نصب توری روی نما

راپل-پیچ و رولپلاک سنگ نما-نماشویی-شستشوی نما

راپل-شستشوی نماپیچ و رولپلاک سنگ نما-نماشویی-نصب توری روی نما

راپل-پیچ و رولپلاک سنگ نمانماشویی-شستشوی نما –   نصب توری برای ورود پرندگان در تمام ورودی های ساختمان بسیار ضروری است.در صورت یاد گرفتن کبوتر یا پرندگان، بسیار دشوار است که بخواهید انها رابیرون کنید.
اما چاره کار چیست؟
ما میتوانیم ورودی پرندگان را با استفاده از طناب که مانند یک نگه دارنده روی نما عمل میکند به طور کامل با توری و سیم و توری مرغی ببندیم تا هیچ پرنده ای به داخل نفوذ نکند.

نفوذ پرندگان از داخل پاسیو و نورگیر مردمان داخل ساختمان را با دشواری های زیادی مواجه میکند.

نمونه ای از ان را ذکر میکنم:

۱٫سروصدای شدید پرندگان داخل پاسیو یا نورگیر که مزاحمت های زیادی ایجاد میکند.
۲٫فضله ی پرندگان عامل مریضی است و در اثر ان حشرات بسیار خطرناکی و خونخاری به وجود می اید که درون پوست انسان نفوذ میکند.
۳٫کثیفی و شکل بد پاسیو بر اثر لانه کردن پرندگان و فضله ی زیاد.
شستشوی پاسیو و نورگیر:
بهترین روش قبل از بستن نورگیر نظافت نمای داخل ان نیز میباشد.به دلیل وجود عامل مریضی که از فضله ی پرنده به وجود می اید بهتر است راه ورود کبوتر را بسته تا عامل بیماری به داخل راهی نداشته باشد.

برای شستشوی پاسیو از واتر جت استفاده شود تا تمام کثیفی از روی دیواره کنده شود تا اثاری از ان روی دیوار باقی نماند.بعد از شست و شوی کامل پاسیو(نورگیر) کل محوطه را با سم ضد عفونی کرده تا حشره ای یا پرنده ای دیگر نزدیک ان نشود چون میخواهیم پاسیو را ببندیم.

ساختمان ها در حال ساخت بین ساختمان را فاصله ی کوچکی قرار میدهند تا در زمان زلزله فشار ساختمان  بر روی بقلی نیاید تاانرا نیز خراب کند.به همین دلیل بین ساختمان را به اندازه ی ۱۰تا ۲۰سانت جدا جدا درست میکنند.بین این درز که به انقطاع بین دو ساختمان معروف است باز میماند که خانه و لانه ی خوبی برای پرندگان به حساب می اید.

اما این پرنده ها چرا نباید به داخل انقطاع بیایند:

نصب توری به دلیل اینکه ورود تمام جاندار را به داخل درز انقطاع یا داخل پاسیو را میگیرد بسیار مناسب میباشد.
دربعضی ساختمان ها دیده شده است که لوله ی کولر از درز انقطاع به داخل اتاق کودک راه داشته و کبوتر بعد از دستشویی زیاد داخل انقطاع که لانه ی ان حیوان تلقی میشود باعث به وجود امدن حشره ای شده که خیلی خطرناک است.

نصب توری روی هرجایی که برای ورود پرنده و حیوانات و حشره ها است با پیچ و رولپلاک انجام میشود.همان پیچ و رولپلاکی که برای سنگ های نما و نصب اجسام مورد استفاده قرار میگیرد.

پیچ رولپلاک کردن روی توری برای نصب ان جهت جلوگیری از ورود پرندگان:

زمانی که روی سیمان را بخواهیم توری بزنیم برای جلوگیری از ورود پرنده یا اکثرا کبوتر هیچ چیزی جز پیچ و رولپلاک روی نمای ساختمان توری را نگه نمیدارد.بین درز انقطاع را نیز باید ورق بزنیم چون هم در معرض دید است و هم باعث زشتی نمای ساختمان میشود.
ورق صاف و بسیار موازی که بین دولبه ی سنگ درز انقطاع ساختمان از بالا تا پایین پیچ و رولپلاک میشود.

جلوگیری از ورود پرندگان به دلیل داشتن ضررهای بسیار فراوان امروزه خیلی مورد توجه قرار میگیرد.توری های ریز موجب جلوگیری از ورود حشره و سوسک و سایر حشرات موزی میشود.البته توری با چشمه ی بزرگ و داریم و کوچک هم داریم.

نمای خود را با توری زدن روی درز انقطاع یا پنجره های خود از ورود پرندگان محفوظ کنید.
روی درز انقاطاع را با ورق گالوانیره پیچ و رولپلاک کنید.
از توری های ضد زنگ استفاده کنید تا بعد از یک سال دیگر پول و هزینه اضافی خرج نکنید.
نصب توری مرغی برای جلوگیری از ورود پرنده با طناب
نصب توری بدون داربست روی نمای ساختمان.
کار با طناب برای نصب توری روی ساختمان.
گرفتن درز انقطاع برای بستن ورودی پرندگان.

پیچ و رولپلاک نمای سیمانی که اجسام را نصب میکنیم:

در نماهایی اکثرا پشت ساختمان و بقل کار ساختمان است چون سیمان دارد پیچ به راحتی سیمان را میگیرد.البته پیچ حتما با رولپلاک باید درگیر باشد.مثلا در نماهای بقل میتوان بنر و تابلو را با پیچ و رولپلاک نصب کرد و سیمان یکی از علل های این محکم کاری است.کار برد پیچ و رولپلاک بسیار زیاد است.چون فقط با پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان میتوان اجسام را به طرزی نصب کرد خیال ادم راحت باشد.

راپل : در این کارها که دیگر نیازی به داربست نیست بسیار مناسب میباشد.راپل بسیاری از کارها را سهلو اسان کرد و خدمتی بزرگ به مردم در امر نمای ساختمان انجام داد.کار های راپل در من بسیار تخصصی مباشد:

نمونه کارهای

راپل:

پیچ و رولپلاک نمای ساختمان با راپل.
شستشوی نمای ساختمان با راپل.
نورپردازی نمای ساختمان با طناب
نماشویی با طناب و بدون داربست(راپل)
محکم سازی نمای ساختمان با راپل

مقاوم سازی سنگ نما(راپلکار)ارتفاع کارانی که برای کارهای نما از طناب استفاده میکنند حتما خودشان را بیمه کنند.

خدمات ما با راپل در شهرهای مختلف:

شهریار،فردیس،کرج،تهران،ورامین،رودهن،دماوند،اسلامشهر،افسریه،هشتگرد،پیچ و رولپلاک نما،نظراباد،ابیک،اندیشه،شستشوی نما،شرق تهران،شمال تهران،یافت اباد،ونک،نماشویی،پیچ ورولپلاک نمای سنگ،جنوب تهران،گوهردشت کرج،پاسداران،تهران گیشا،شست و شوی نما،نماشویی،فردیس،قزوین،مشهد،چالوس،نوشهر،ساری،متلقو،گیلان،رشت،شستشوی نما با طناب،نماشویی بدون داربست،نظافت نما در کرج.نظافت کردن نما.اسپایدر من در کرج.اسپایدرمن در تهران.مرد عنکبوتی در کرج.مرد عنکبوتی در تهران.نصب سنگ.فردیس.شهریار.اندیشه.هشتگرد.دماوند.افسریه.واوان