سیستم پیچ و رولپلاک سنگ نما

سیستم دسترسی با طناب_پیچ و رولپلاک سنگ نما-بدون داربست

سیستم پیچ و رولپلاک سنگ نما      سیستم دسترسی با طناب_پیچ و رولپلاک سنگ نما-بدون داربست
پیچ رولپلاک نما ساختمان

 سیستم پیچ و رولپلاک سنگ نما | سیستم پیچ و رولپلاک سنگ نما  |   سیستم دسترسی با طناب_پیچ و رولپلاک سنگ نما-بدون داربست – دسترسی ROPE Rope Access چیست؟ دسترسی به طناب صنعتی یک روش نسبتا مدرن برای دسترسی و خروج از محل کار است.
در شرایط بسیار ساده، سیستم دسترسی طناب از تجهیزات بسیار خوب و اختصاصی طراحی شده  از جمله کارهای ما؛ پیچ و رولپلاک ها، طناب، مواد نماشویی، نقاشی نمای ساختمان و دیگرکارهای در ارتفاع است.

تکنیک های دسترسی با طناب

سیستم پیچ و رولپلاک سنگ نما

دسترسی به طناب در ابتدا از ترکیبی از تکنیک ها و شیوه های استفاده شده در ورزش تفریحی اکتشاف غار و صخره نوردی صنعتی استفاده شد.
در انگلستان، سیستم های مبتنی بر دسترسی به طناب ابتدا در محیط دریایی نفت و گاز دریای شمال به عنوان وسیله ای برای انجام تعمیرات لازم برای تاسیسات و دارایی های بخش اعمال شد.

توسعه صنعتی توسعه یافته توسط یک کنسرسیوم از شرکت ها که به سرعت متوجه مزایای قابل توجهی برای استفاده از این سبک، بسیار تلفن همراه و هزینه های موثر دسترسی دسترسی داشته است.

کار در ارتفاع با طناب و بدون داربست

بر خلاف روش های سنتی دسترسی مانند داربست، کلایمر و سیستم عامل های بزرگ، سیستم دسترسی به طناب به طور کلی دارای هزینه پایینی است، که تاثیر آن را بر سایر فعالیت های سایت کاهش می دهد.

یک سیستم دسترسی به طناب نه تنها برای ارتفاعات کوچک مورد استفاده قرار میگیرد، بلکه با افزودن تجهیزات بیشتر تکنسین نیز قادربه فرود در محیطهای بسیار بلند و برجهای بسیار پیچیده  و مرتفع میتواند مورد ایتفاده قرار گیرد.

استاندارد سازی و ایمنی پس از شناختن شهرت خود به عنوان یک روش امن و قابل دسترسی برای دسترسی در بخش برج ها،ساختمان، مدت زمان طولانی برای دسترسی به طناب برای مهاجرت به سایت های سنگی و اجری و غیره طول نمی کشد.

سیستم پیچ و رولپلاک سنگ نما

از زمان تشکیل انجمن صنایع دستی طناب صنعتی (IRATA) در دهه ۱۹۸۰، دسترسی طناب به طور قابل توجهی توسعه یافته است و در حال حاضر یک روش بسیار محبوب برای انجام کار در ارتفاع است.

در Rappel ما تمام عملیات دسترسی طناب ما را مطابق با آیین نامه بین المللی آی آی آی (ICOP) و الزامات ISO 22846 انجام می دهیم.
تکنسین های دسترسی مجرب و با تجربه ما تحت آموزش، ارزیابی و تایید مطابق با استانداردهای IRATA
خدمات ما عبارت است از:
پیچ و رولپلاک سنگ نما،شستشوی نما،پیچ و رولپلاک نمای ساختمان،نماشویی،پیچ و رولپلاک نما،شستن نمای ساختمان،پیچ و رولپلاک نمای سنگی،شست و شوی نما،نقاشی نمای ساختمان،پیچ و رولپلاک نما با طناب،نوزپردازی ساختمان،پیچ و رولپلاک نما بدون داربست،با طناب.بدون داربست.پیچ کردن سنگ نما.خدمات نمای ساختمان
کلیه خدمات ما در کرج و درتهران صورت گرفته و در حال انجام است.