شستشوی نما نظافت نما

شستشوی نما_پیچ و رولپلاک نمای ساختمان_نماشویی

شستشوی نما نظافت نما |  شستشوی نما_پیچ و رولپلاک نمای ساختمان_نماشویی

شستشوی نما نظافت نما

شستشوی نما نظافت نما  |   شستشوی نما_پیچ و رولپلاک نمای ساختمان_نماشویی
نظافت و پاک کردن ساختمان از طریق سیستم طناب و  پاک کردن پنجره ها و شستشوی کامل برج هابه طریق ایمن.
کجارو میشوییم؟
سنگ کامپوزیت،شیشه،اجر،  هتل ها و کارخانجات فولادی سطح بالا…
 گروه آموزش دیده، با تجربه و بسیار ماهر ما از متخصصان شستشوی نما می تواند به طور موثر به ارتفاعات بلند،برج،ساختما و سایر مکان های دشوار دسترسی پیدا کند.

خدمات با اب:

شستشوی ساختمان و نماهای داخلی و خارجی،شست و شوی سقف، تمیز کردن سطوح سطح بالا ، شستن گرد و غبار و جمع کردن ان، نظافت تهویه و شستشوی پوشش و رویه ی ساختمان و برج ها، تمیز کردن ساختمان کامل واترجت / فشار سه فاز اب وشستشوی  انبار و دسته بندی کردن اجزای نما با طناب از کارهای نظافتیه توی ارتفاع ما هستند.
خدمات ساختمانی ما نیز با طناب انجام میشود که نمونه هایی مانند:
 پیچ و رولپلاک کردن سنگ نما و محکم سازی سنگ های در حال ریزش به وسیله پیچ و رول پلاک نما، نقاشی ما با طناب و سایر بخش های تخصصی ارائه می دهیم , که در آن حفظ سطح بالایی از کارایی و ضمانت کار ضروری است.
ما با بالاترین استانداردها کار می کنیم و می توانیم گزارش های بسیار بالایی از اطلاعات کم و زیاد برای پروژه های تکنسین خود ارائه دهیم.
خدمات پیچ و رولپلاک نما و شستشوی نما

شستشوی نما نظافت نما

ما می توانیم به شما در جلوگیری از خسارات ناشی از ریزش سنگ،کثیفی نمای ساختمان بر اثر گرد و غبار و باقی مانده در محیط شما کمک کنیم و خطر این الودگی را روی ساختمان خود کاهش دهید.
 این که آیا شما برای بهبود سطح کارایی کسب خود چگونه سلیقه ای داشته باشید را با ما در میان بگذارید.
کارهای  تخصصی ما مناسب ترین راه حل است، به معنای واقعی کلمه.در صورت ممکن، ما همچنین می توانیم خدمات خود را در زمان های کم ارائه دهیم، به طور میانگین اگر باداربست ۵روز طول میکشد یک کار ما با طناب و بدون داربست در ۲روز پروژه را به اتمام میرسانیم.
پیچ و رولپلاک نما،شستشوی نما،نورپردازی ساختمان،نماشویی سطح روی نما،کار در ارتفاع،نقاشی نما بدون داربست،پیچ و رولپلاک نما بدون داربست،شستشوی نما بدون داربست،شستشوی نما با طناب،با راپل،کرج،تهران،