نماشویی در تهران و کرجتمامی حقوق متلق به وب سایت نما راپل بوده و حق کپی برداری محفوظ می باشد.

نماشویی

نماشویی شامل مجموعه اقدامات و کارهایی می باشد که به موجب از بین رفتن کلیه آلودگی ها و جرم های موجود از سطح نمای ساختمان بشود. در نماشویی ساختمان از روش های متفاوت و مختلفی برای از  بین بردن جرم ها از سطح نمای ساختمان استفاده می شود که آن روش ها شامل نماشویی ساختمان به صورت سند بلاست، واترجت، اسید شویی، نانو شویی، شستشو با مواد شوینده، شستشوی نما به صورت دستی با ابر و تی و اسکاج های مخصوص شستشو نما. تمامی این روش هایی که نام برده شد در انواع سطوح متفاوت می باشد و بستگی به شدت میزان آلودگی ها دارد. مثلا برای نماشویی ساختمان آجری از روش سند بلاست استفاده می شود و یا در سطوح کامپوزیتی یا شیشه ای از روش واتر جت و… استفاده می شود و نمی تواند در سطوح نرم از سند بلاست استفاده کرد. و همچنین تمامی روش ها در قیمت نماشویی ساخمان متفاوت و متغییر می باشند. اگر قصد نماشویی ساختمان خود را دارید گروه تخصصی ارتفاع کاران نما راپل خدمات شستشوی نما را با بهترین کیفیت و منصف ترین قیمت انجام می دهند. برای دریافت استعلام قیمت و مشاوره درباره نماشویی ساختمان خود با کارشناسان تیم ارتفاع کاران نما راپل تماس بگیرید.

نماشویی ارزان 

 نماشویی حرفه ای و تضمینی توسط تیم ارتفاع کاران نما راپل مجری انواع نماشویی ساختمان اعم از نماشویی با طناب و بدون داربست و پیچ و رولپلاک نما در کرج و تهران و سایر نقاط کشور.

شرکت نما راپل تضمین می کند که خدمات شستشوی نمای ساختمان و نماشویی ارزان را با بهترین کیفیت و قیمت ممکن انجام می هد. شرکت نما راپل با استفاده از دسترسی طناب و بدون نیاز به بستن داربست یا کلایمر فرآیند اجرای شستشوی نمای ساختمان شما را انجام می دهد.

نماشویی با طناب

نماشویی با طناب

نماشویی با مواد شوینده

نماشویی و شستشوی نمای ساختمان یکی از پرکاربرد ترین نیازمندیی ها در صنف خدمات ساختمانی می باشد.نماشویی با طناب موجب زیبا سازی نما و از بین بردن آلودگی ها می شود.

کامپوزیت و شیشه و سنگ های مختلف از گونه های نماهایی هستند که با اب شسته نمیشود و باید حتما از کف و مواد شوینده ترکیبی همراه انها استفاده کرد.

از بهترین و ساده ترین موادهای شوینده برای کامپوزیت و شیشه ریکا مباشد که تمام جرم موجود روی سطح ساختمان را از بین میبرد.

ماندگاری نمای شما بعد از شستشو تقریبا دو برابر شرکت و گروه های نماشویی دیگر میباشد.

به دلیل استفاده اینجانب از موادها بسیار قوی در امر شویندگی و نگهدارندگی سطوح ضمانت را به شما میدهم که تا حداقل ۱۰ سال دیگر نمای کثیفی  را مشاهده نکنید و این مستلزم تجربه و استفاده موادها خارجی در امر نظافت نما است.

اگر شما یک بار هزینه کنید دیگر تا چندین سال نیاز نیست که هر ساله دوباره شستشو بکنید.متخصصان ما میدانند که کثیف شدن زود هنگام سطح نما از چیست.

پس باما تماس بگیرید:نما راپل با مدیریت اکبری

۰۹۱۲۵۷۷۸۴۳۲

۰۲۱۵۶۶۱۵۰۵۷

۰۲۱۸۶۰۱۶۴۳۳

ضمانت کار نماشویی و شستن نما با طناب – بدون داربست

شرکت نماشویی ما وقتی که ساختمان شما را شستشو میکند با ضمانت انجام میدهد.

ما ضمانت میکنیم که تمام نمای ساختمان را کاری کنیم که عکس خود را درون ان ببینید.

ضمانت نماشویی ما یک نمای مانند دست گل به شما تحویل دهیم.

ما برای این کار از موادهایی استفاده میکنیم که عمر پاکیزگی و تمیزی بالایی به انها ببخشد.

نماشویی

شستشوی نما

در ادامه قیمت نماشویی ساختمان را خواهید خواند.

نانو چیست؟

نانو یک مایه ابکی است به رنگ سفید یا شیشه ای که میتوان برای شستشوی نما از ان برای ماندگاری به کار برد.

ایا نانو خوب است؟نانو چیست؟

نانودر مناطقی که شدت باران در سال زیاد است توصیه میشود.همچنین نانو در مقابل دود و گرد و غبار نیز مقاوم است و میتوانیم در شهرهای کرج و تهران که با دود و گرد غبار زیادی همراه است نانو را بعد از شستشو روی سطح مورد نظر اعمال کنیم.

نماشویی و پیچ رولپلاک نما

برای تمیز کردن و شستشوی نما روش های بسیار وجود دارد که از برترین انها راپل و خدمات دسترسی با طناب است.

تکنسین های ما در هر فضا و محیط باز و بسته ای میتوانند نمای شما را تمیز کنند.

تمام نماها از اجری ، سنگی ، شیشه ای ،سیمانی را در محیط های بزرگ و کوچک میتوانیم با لوازم بروز شستشو دهیم.

قیمت نماشویی ساختمان با طناب

قیمت نماشویی ساختمان

نماشویی ساختمان با طناب یکی از اقداماتی می باشد که به منظور انجام آن به بهترین حالت ممکن خدمات بسیار گسترده ای ارائه شده است.

نمای تمامی ساختمان ها پس از گذشت بازه زمانی طولانی به علت وجود آلودگی ها و باران های اسیدی دستخوش تغییرات ناخوشایندی می گردد.

تمیز نمودن و شستشوی نمای ساختمان ها با استفاده از طناب یکی از روش های بسیار محبوب به شمار می آید که از آن بسیار بهره گرفته می شود.

به منظور تمیز کردن نمای ساختمان ها با توجه به جنس نما که از سنگ، کامپوزیت، شیشه و آجر می باشد، از ابزارآلات مخصوصی بهره گرفته می شود.
نماشویی ساختمان با طناب این امکان را فراهم می آورد تا نیازی به استفاده از داربست نباشد و قیمت نماشویی کم باشد.

بهره گیری از این روش شستشوی نمای ساختمان از هزینه بسیار پایین تری برخوردار می باشد و برای دیگران نیز مزاحمتی به همراه نخواهد داشت.

نکته قابل توجه در رابطه با نماشویی ساختمان با طناب آن است که این شغل یکی از حساس ترین شغل های موجود می باشد که نیازمند تجربه و احتیاط می باشد.

نماشویی ساختمان با طناب به بازه زمانی بسیار کوتاهی نیز نیازمند است و به همین نسبت به سایر روش های شستشو از محبوبیت بالاتری برخوردار می باشد.

این روش از شستشوی ساختمان در بسیاری از شهرهای بزرگ همچون اصفهان، تهران و کرج بسیار با قیمت نماشویی مناسبی مورد استقبال قرار گرفته است.

شستشوی نمای ساختمان

شستن نما

نماشویی ساختمان با طناب با توجه به جنس نما

نماشویی ساختمان در تهران های مختلف که با طناب صورت می پذیرد، با توجه به جنس نما متفاوت می باشد. به طور مثال می توان اشاره نمود که اگر نمای ساختمان آجری یا تیشه ای بود، بایستی از واتر سند بلاست بهره گرفته شود زیرا این دستگاه از قدرت بسیار بالایی برخوردار می باشد و به همین جهت تمام آلودگی ها را از بین خواهد برد. به منظور شستشوی ساختمان که دارای نمای کامپوزیت می باشد، به سبب آنکه این نما از ساختار خاصی برخوردار است، بهره گیری از دستگاه های شوینده توصیه نمی شود و بهترین راه حل استفاده از ابر و طی است. استفاده از دستگاه شستشوی نمای ساختمان به علت آنکه آب را با فشار بالایی به بیرون می راند، موجب می گردد که آب به داخل ساختمان های که از نمای کامپوزیتی برخوردار می باشند، نفوذ کند.
به منظور شستشوی نمای ساختمان از جنس سنگ، بایستی از آب و مواد شوینده یا دستگاه واتر جهت بهره گرفته شود. شستشوی نمای ساختمان های که دارای نمای سیمانی نیز هستند، استفاده از دستگاه واتر جت توصیه شده است، زیرا این امکان را فراهم می آورد تا آب با فشار قوی درون سیمان ها نفوذ نماید. نکته قابل توجه در رابطه با استفاده از دستگاه های شستشوی آن است که به منظور بهره گیری از این دستگاه ها با توجه به میزان آلودگی نمای ساختمان و همچنین جنس آن ها، بایستی فشار آب تنظیم می نمایند. شستشوی نمای ساختمان ها با جنس های مختلف باید در زمان مشخصی صورت پذیرد تا بتوان موجب زیبایی شهر گردید. در صورتی که نماشویی در زمان مقرر صورت نپذیرد، موجب تثبیت آلودگی ها خواهد گردید.

شستشوی نما با واترجت

واترجت چیست؟

دونوع واترجت داریم.تک فاز و سه فاز که از هردو میتوان برای نماشویی انواع نماها استفاده کرد.فشار  پمپ به حدی زیاد است که اب به راحتی بدن انسان را سوراخ میکند.پس برای استفاده از چنین ابزاری باید احتیاط را شرط اول کار قرار داد.

واتر جت یک ابزار اب پاش است که فشار اب را زیاد میکند.

اب از درون یک شیلنگ به داخل پمپ یا همان واترجت هدایت میشود و بعد از ورود اب به داخل پمپ دستگاه نیروی بسیار زیادی به اب وارد میکند که از طریق یک شیلنگ دیگر که به ان نازل گفته میشود به بیرون پرتاب میشود.

سوال های متداول از ما راجع به نماشویی ساختمان مخصوصا در اکثر انها شیشه:

 1. نمای ساختمان را به چی میشویید؟    شستشوی ما بستگی به این دارد که نمای شما از چه جنسی ساخته شده باشد.هر نوع از نماها روش خاص خودش را دارد که در ادامه میتوانید انها را مطالعه کنید.
 2.  شما از داربست استفاده میکنید یا از طناب؟ دیگر امروزی کسی برای شستشوی نمای خود از داربست استفاده نمیکند و برعکس بدون داربست را انتخاب میکند تا هم خرج کمتری بکند و هم سرعت کار نیز بیشتر باشد.
 3. از چه موادی برای شستشوی نمای ساختمان استفاده میکنید؟  انواع نماشویی ها نیز بستگی به سطح ساختمان مورد نظر دارد.نوع شستشو هر نوع از سطح های نمای موجود را در ادامه مطلب بخوانید.
 4. مواد نانو چیست و چه میزان نما را بیشتر از حد معمولی تمیز نگاه میدارد؟  مواد نانو خوب است اما استفاده از این مواد برای اینکه مدت بسیار طولانی دیگر نمایتان کثیف نشود غلط است.در حالت عالی اگر نانو زده نشود مدت زمان کثیف نشدن ان در مقایسه با نانو کردن شاید در حد یک یا دوماه باشد که به هزینه کردن برای نانو نمی ارزد.
 5. ایا فشار اب باعث کندن سنگ های نما نمی شود؟ خیر.ما اول برای نماشویی ساختمان شما سنگ ها را بررسی میکنیم که اگر لقی یا مشکلی داشته باشد اول انرا برطرف کنیم و بعد شروع به انجام شستن کنیم.
 6. شستن نمای اجری

  شستشوی نمای اجری

  ویدیو نماشویی را ببینید

شستشوی نمای ساختمان با بند باز

 شستشوی نمای ساختمان

شستشوی نمای ساختمان های بلند یکی از دغدغه های است که بسیاری از ساکنین برج ها با آن رو به رو هستند که در زمینه می توان از افراد بند باز بهره گرفت. راپل کار، بند باز یا طناب کار به شخصی اطلاق می شود که در ارتفاع بسیار بالا بر روی نمای ساختمان فعالیت های مختلفی از قبیل شستشوی نما یا تزئین نما را انجام می دهد. شستشوی نمای ساختمان با طناب یکی از خطرناک ترین اقدامات ممکن می باشد زیرا ممکن است فشار بالای واتر جهت موجب انحراف بندباز گردد. در زمان شستشوی نمای ساختمان راپل کار بایستی بسیار تمرکز داشته باشد تا بتواند مانع از زیاد شدن فشار آب گردد.
در سال های گذشته به منظور شستشوی نمای ساختمان از داربست بهره گرفته می شده است ولی به علت آن که برای قرار دادن داربست نیاز به فضای زیادی بود و برای نصب و اجرای آن نیز باید هزینه بسیار زیادی پرداخت می شد، جای خود را به بندباز داده است. بندبازان بدون نیاز به داربست در کوتاه ترین زمان ممکن اقدام به شستشوی کامل نمای برج ها و ساختمان های بلند می نمایند.

روش های شستشوی نمای ساختمان توسط بندباز

به دلیل آن که شستشوی نمای ساختمان بسیار حساس است، برای تمیز کردن آن به روش دستی باید از بهترین مواد تمیز کننده و باکیفیت ترین نوع پارچه بهره گرفته شود. دود های که بر روی شیشه های نمای ساختمان وجود دارند، دارای ماهیت چرب هستند که به همین جهت ابتدا باید با استفاده از پارچه و مواد شوینده اقدام به پاک نمودن لکه های دوده و چربی نمود. سپس با استفاده از ابر و طی تمام گرد و غبار موجود در نمای ساختمان را تمیز کرد. در این مرحله از شستشوی نمای ساختمان، بندباز در ابتدا از ابر بر روی شیشه ها بهره می برد و پس از آن از طی استفاده می کند.قیمت نماشویی با طناب ارزان تر از داربست است
همچنین می توان اشاره نمود که برای شستشوی نمای ساختمان از دستگاه های مختلفی نیز می توان بهره گرفت. از جمله این دستگاها می توان به دستگاه واتر جت اشاره نمود که با فشار بسیار قوی امکان از بین تمام آلودگی ها از نمای ساختمان ها فراهم می آورد. این دستگاه امکان شستشوی نمای آجری، سیمانی، شیشه ای و سنگی را امکان پذیر می نماید. از دیگر روش های تمیز نمودن نمای ساختمان ها، واتر سند بلاست است که به منظور تمیز نمودن سطوحی که دارای جرم و رسوبات هستند، مورد استفاده قرار می گیرد. در این روش با استفاده از آب و سلیس اقدام به شستشوی نمای ساختمان های مختلف می نمایند. از این روش می توان برای تمیز نمودن نماهای سیمانی، رومی، سنگی و آجری بهره گرفته شود.

رعایت نکات ایمنی در زمان شستشوی نمای ساختمان

در شستشوی نمای ساختمان بایستی نکات ایمنی مختلفی را رعایت کرد. یکی از مهم ترین نکات آن است که قبل از اقدام به شستشوی نما حتما بایستی از محکم بودن سنگ ها و آجرهای به کار رفته در نما اطلاع یافت. در صورتی که سنگ یا آجر ها لق بودند، حتما باید اقدام به محکم کردن آن ها نمود، زیرا در غیر این صورت ممکن است، بر روی سر بند باز، سقوط نماید و نتایج ناخوشایندی را به همراه داشته باشد. همچنین می توان اشاره نمود که بندباز حتما بایستی از لباس و کلاه ایمنی مخصوص در حین انجام کار استفاده نماید.

نماشویی با طناب

نماشویی با طناب

فاکتور های قیمت نماشویی

برای تعیین قیمت نماشویی ساختمان با طناب فاکتور های بسیاری وجود دارد که باید توسط کارشناسان شستشوی نمای ساختمان برسی شود. قیمت نماشویی با طناب یکی از کم هزینه ترین روش ها برای نماشویی ساختمان شما می باشد. زیرا در انجام شستشوی نمای ساختمان با طناب هیچ هزینه دیگری برای بستن داربست یا سایر موارد دیگر نخواهید پرداخت.

یکی دیگر از فاکتور های مهم برای نماشویی ساختمان میزان آلودگی و جرم موجود در نمای ساختمان شما می باشد. اگر نمای ساختمان شما از نظر کثیفی وضعیت مناسبی نداشته باشد برای تمیز شدن نیاز به مواد بسیار بیشتری نسبت به یک نمای تقریبا تمیز دارد. پس با این حساب قیمت شستشوی نما بیشتر خواهد شد.

فاکتور بعد برای تعیین قیمت نماشویی ساختمان میزان متراژ و ابعاد نمای ساختمان شما می باشد. متراژ نمای ساختمان شما هر چه بیشتر باشد قیمت اجرا بیشتر خواهد شد.

عوامل بسیار موثر دیگری هم هستند که در میزان تعیین قیمت نماشویی تاثییر گذار و قابل توجه هستند مانند مکان جغرافیایی ساختمان شما و یا جنس نمای ساختمان که آجری باشد یا سنگی ، شیشه ای باشد یا کامپوزیتی پس با این حساب متوجه شدیم که قیمت نماشویی نیازمند برسی اولیه توسط کارشناسین می باشد و قیمت با توجه به وضعیت و موقعیت نمای ساختمان شما تعیین می شود.

 شستن نما و قیمت نماشویی ساختمان

قیمت نماشویی :خوب و ارزان با شرکت نما راپل که از تمام روش ها برای تمیزی نمای شما استفاده میکند در خدمات شما شهروندان کرجی و تهرانی است.

نماشویی با واتر جت انجام میشود که دو نوع هستند.یک نوع واترجت سه فاز است که ۸۰ درصد از ان استفاده میشود.نوع دوم واترجت تکفاز است که برای نماهای انتیک و کامپوزیت و شیشه که خاک های سطحی دارند به کار میرود.

حالا شما به ما بگویید نمای شما از چه جنسی است؟    کافیست در پایین صفحه دکمه تماس با ما را فشار دهید.

ایمیل : info@namarappel.com

شماره تماس با کارشناس نما راپل :

۰۹۱۲۵۷۷۸۴۳۲

۰۲۱۸۶۰۱۶۴۳۳

۰۲۱۵۶۶۱۵۰۵۷

آدرس : ایران کرج، تهران

تمیز کردن پنجره و شیشه باعث میشود تا نور بهتر و بیشتری به محوطه خونه وارد شود و از بیرون به داخل ساختمان وقتی تمیز میشود موجب جذابیت نمای ساختمان میشود. نماشویی باعث میشود ساختمان جلوه بسیار زیبایی به نمای شما بدهد.

تمامی شستشو ها به دو دسته تقسیم میشود.

شستشوی دستی و ماشینی

در نواحی مرطوب همانند شمال گوشه های نما محل بسیار خوبی برای رشد جوانه ها و قارچ هاست که نمای ساختمان را به یک محوطه متروکه تغییر میدهد.

اکثر این تغییرات روی گوشه های پنجره ها و شیش ها اتفاق میوفتد.

شستشوی نما سنگ

اگر نمای ساختمان شما سنگی کار شده باشد با توجه به جنس سنگ و همچنین میزان آلودگی در نمای ساختمانتان پیشنهاد می شود از نماشویی به صورت واترجت قوی یا سند پلاست  استفاده شود. چون سنگ ها خاصیت جذب آلودگی را دارا هستند. از همان ابتدا باید واترجت سه فاز را روی سنگ بگیریم و نه دیگر مواد خاصی میخواهد و نه تکنیک خاصی.این که در اول متن اشاره کریم واتر یا سند پلاست بستگی به جنس سنگ نمای ساختمان شما دارد.و باید در مرحله اول نمای ساختمان توسط کارشناسان تیم نما راپل برسی شود سپس نحوه شستشو مشخص شود.سنگ نما های ساختمان ها جنس های متخلفی دارند مثلا در بسیاری از نماهای سنگی که جنس آنها تیشه ای می باشد در فرایند نماشویی باید از سند پلاست و مواد هایی همچون سیلیس و دیسکیلیر استفاده شود. اما در نماهایی مثل سنگ نمای گرانیتی فقط از شستشوی نما به صورت واتر جت می توان استفاده کرد.

 شستشوی نمای سیمانی

در شستشوی نمای سیمانی فقط از نماشویی به صورت واتر جت می توان استفاده کرد. و در غیر این صورت اگر از روش های دیگری برای شستشو استفاده شود فشار بسیار بالا و قویه آب منجر به تخریب و خراب کردن سطوح نمای سیمانی میشود.البته نباید از دستگاه ضعیفی هم استفاده کرد زیرا داخل انها خلل و فرج های وجود دارد واترجت هایی با فشار کم نمیتواند انها را تمیز کند پس در این مورد نیز سه فاز باید استفاده شود.به طور کلی شخصی که نماشویی با طناب نمای سیمانی را قرار است انجام دهد باید فردی با تجربه باشد تا بتواند به خوبی نما را شستشو دهد.جهت دریافت مشاوره درباره قیمت نماشویی نمای سیمانی با کارشناسان نما راپل تماس حاصل فرمایید.

شستن نما شیشه

شیشه ها اکثر با سنگ و کامپوزیت ترکیب هستند.برای شستشوی شیشه ابتدا سطل را پر اب میکنیم و اندازه یک قاشق قضا خوری ریکا یا تاید درون ان میریزیم. روی نما به یک ابر یا پارچه توری مانند نیز نیاز است.

بعد از اینکه شیشه را کامل شستشو دادیم با استفاده از ابر و کفی که درست کردیم روی شیشه را شستشو میدهیم و در اخر با تی مخصوص تمام نقاط شیشه را که از کف اغشته شده است را تمیز میکنیم.

نماشویی ساختمان شیشه ای

نماشویی ساختمان شیشه ای

نماشویی کامپوزیت

برای شستشوی نمای کامپوزیتی بهتر است اول یک بار تمام سطوح نما با واتر جت شستشو داده شود تا تمام آلودگی ها به خوبی شستشو شوند.سپس با مواد های شوینده و ابر تی و اسکاج های مخصوص به صورت دستی شستشو شود.کامپوزیت نیز همانند شیشه ابتدا باید با اب شسته شود و دوباره با کف و اب فراوان کاملا دست کشیده شود تا الودگی انها از بین برود و مجددا روی انها با واترجت ابکشیده میشود.اغلب کامپوزیت ها به دلیل جنسی که دارند آلودگی زیادی بر روی آنها نشسته می شود.و این آلودگی ها طی چندین ماه به خود کامپوزیت نفوذ پیدا میکند و منجر به مات شدن و چرک آلود نمایان شدن کامپوزیت می شود.

پیشنهاد می شود برای بهتر و بیشتر تمیز شدن کامپوزیت قبل از شستشوی دستی حتما یک بار به صورت واتر جت نماشویی شود.تا جرم های سخت را با فشار بالای ۲۲۰باری از بین ببرد.جهت دریافت مشاوره بیشت درباره شستشوی نمای کامپوزیتی با کارشناسان تیم ها تماس حاصل نمایید.

شستشوی نما با طناب

در این روش یعنی نماشویی با طناب که از راحترین و کم خرج ترین روشها است فرایند شستشوی نمای ساختمان به صورت راپل و ابزار های کوه نوردی انجام میگردد.این روش نسبت به روش های دیگر بسیار امن تر و مطمئن تر می باشد. و قیمت نماشویی با طناب نسبت به سایر روش های دیگر کمتر می باشد. زیرا فقط هزینه و دستمزد شستشو پرداخت می شود و هزینه دیگری به ابزار هایی همچون داربست و…پرداخته نمی شود. توجه داشته باشید که در صورت شستشو نکردن نمای ساختمان در چندین سال متوالی ممکن است جنس رویی سطح نما دچار خرابی شود که تعمیر انها نیز بی تاثیر است.

شستشوی نما با طناب یا نماشویی با طناب را به جرئت می توان از بهترین و مطمئن ترین روش ها برای نماشویی ساختمان دانست. زیرا در فعالیت کار با طناب یا همان راپل افراد بسیاری به صورت بین المللی در حال فعالیت می باشند و قطعا شغل هایی که به صورت بین و المملی در حال انجام می باشند قطعا از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد و بسیار مطمئن می باشد.

شستن نما بدون داربست

کلایمر و داربست را فراموش کنید و ما برای شما روشی داریم که بدون داربست انجام میشود.نقاط ریز و بزرگ خود را در ۱۰ دقیقه تمیز کنید. بیشترین نوع خرابی روی سنگ های انتیک اتفاق میوفتند که مدام باید شسته شوند و روی انها نیز رزین یا روغن زده شود تا از دی اکسید کربن جلوگیری کند.

نماشویی ساختمان با طناب از روش های بسیار قدیمی و سنتی می باشد که خوشتختانه امروزه با اجرای خدمات نماشویی با طناب کار بسیار آسان تر و مطمئن تر و ایمن تر شده است. گروه تخصصی نما راپل به جرئت تضمین می کند که بهترین انتخاب برای اجرای نماشویی با طناب روش راپل کاری می باشد. زیرا نماشویی ساختمان با طناب هم هزینه کمتری را برخوردار می باشد و هم امنیت بسیار بالایی دارد. در انجام خدمات نماشویی با طناب به دلیل نبستن داربست و یا استفاده از کلایمر هزینه بسیار کاهش می یابد و اجرای خدمات نماشویی ارزان می شود برای شما .

شستن نما با راپل

در دهه گذشته ساختمان سازی بیشتر روبه سنگ کردن اورد و اجر نما جای خود را به سنگ های رومی تراورتن دادند.برای شستشوی اجر نماها از راپل استفاده کنید.

شستشوی نما با بندباز

امروزه ساختمان های زیاد دیگری از جنس اجر موجود میباشد که اکثر انها نیاز به نماشویی دارند. بندباز که فقط مختص سیرک نیست.بندبازی دیگر نیز چندین سال است ابداع شده است که به ان نیز بندباز میگویند.

نماشویی کرج تهران

نماشویی با طناب

ویدیو شستشوی نما

نماشویی آجر

شستشوی نمای آجری یا کوتاه تر آن نماشویی آجر از تخصص های ماست ، این کار باعث زیبایی نمای آجری ساختمان خواهد شد .

اجر های زرد رنگ که در قدیم هم این نوع سنگ ها را کار میکردند امروزه دچار کثیفی های شدیدی شده اند که با اب شیلنگ و مواد های دستی قابل تمیز شدن نیستند.

در این موقع ما با واتر جت و سند بلاست میتوانیم آجر نمای شما را پاک سازی کنیم و مثل روز اول به شما تحویل بدهیم.

برای نماشویی اجر ما یک نوع نازل داریم که با نصب ان اجر ها را با مواد می توایم با شدید ترین کثیفی بشوییم.

روش های نماشویی در کرج و تهران

دارای ابزار آلات خاص خود است و با استفاده از تجهیزات خاص خود قابل اجرا می باشد. نماشویی به سه روش

 • استفاده از طناب
 • با استفاده از داربست
 • استفاده از کمربند محافظ برای نماشویی قابل اجرا است.

در شستشوی نما رعایت نکات ایمنی و استفاده از تجهیزات مخصوص آن را نباید نادیده گرفت.

در ویدیو بالا نمونه ای از شستشوی نما را ببینید.

شستشوی نما در تهران و کرج

در نماشویی با طناب یا شستشوی نما ما کاری میکنیم که نمای شما به مدت طولانی تمیز بماند. مواد مورد استفاده ما که به انها نانو نیز گفته میشود . این مواد شوینده گردو غبار را به خود جذب نمیکند و باعث تمیز ماندن به مدت طولانی میشود.

شستشوی نما با واترجت انجام میشود.فشار این واترجت بسیار زیاد است که میتواند تمامی لک نما را از بین ببرد. اگر نمای شما بسیار کثیف است و سیمان روی انها پاشیده شده باشد دیگر نمیتوان از واترجت خالی استفاده کرد و باید از سندبلاست که نوعی مکمل پاک کننده نمای ساختمان است استفاده شود.

خدمات شستشوی نما ما با ضمانت کتبی و بیمه انجام میگردد. خدمات شستشوی نما نیز در تهران و کرج و اطراف انها انجام میگردد.

نماشویی در تهران و نماشویی در کرج از مناطق های بر دود و آلوده می باشند به همین دلیل درخواست و تقاضای نماشویی با طناب در این شو شهر پر جمعیت بسیار زیاد می باشد. شرکت نما راپل با استفاده از بهترین مواد ها و بهترین تیم حرفه ای در اجرای شستشوی نمای ساختمان خدمات نماشویی ساختمان شما را در استان تهران و کرج انجام میدهند.

نما شستن را میتوان روی تمامی نماها انجام داد.

 • شستشوی نمای شیشه تجاری و مسکونی
 • شستشوی انواع سنگ های نما که با واتر جت به راحتی انجام میدهند.
 • سنگ تیشه ای،سنگ گرانیت،سنگ مرمر
 • نماشویی کامپوزیت که بیشتر انها تجاری میباشد.
 • شستشوی کنیتکس و نماهای سیمانی
 • نماشویی قسمت های اجری نما
نماشویی با طناب

شستشوی نما بدون داربسب

شستشوی نمای سنگی

سنگ ها بیشتر روی سطح انها خاک میگیرند و به سختی کثیف میشوند.بیشترین نوع کثیفی سنگ ها شورابه هایی هستند که بعد از باران و برف باریدن متعدد در گوشه های سنگ ها به وجود می اید.پاک کردن شورابه ها با واتر جت کار سختی است و به راحتی نمیتوان تمیزش کنیم.

برای نماشویی ابتدا باید سنگ های لق شده و جدا شده را از روی نما برداشت. بعد از نماشویی نیز مانند روز اول سنگ را سر جای خود قرار میدهیم.

باید احتیاط کنیم تا در هنگام شستشوی نما سنگ ها کنده نشوند و موجب حادثه شود. بیشترین خورد شدگی روی سنگ ها هنگام شستشو سنگهای تیشه ای دارند که جنس انها بسیار ظریف میباشد.

موقع شستشوی شورابه ها باید از اسید استفاده کرد.

ایمیل : info@namarappel.com

شماره تماس با کارشناس نما راپل :

۰۹۱۲۵۷۷۸۴۳۲

۰۲۱۸۶۰۱۶۴۳۳

۰۲۱۵۶۶۱۵۰۵۷

آدرس : ایران کرج، تهران

قیمت نماشویی و شستشوی نما

نیاز به دیدن کارشناس دارد. هر نمایی نوعی کثیفی دارد که به مرور زمان ایجاد شده است.اگز نماها را هرساله بشویید و تمیز کنید دیگر شاهد خرابی نماها نمیشویم.

در ادامه انواع شستشوی نمای ساختمان را توضیح میدهیم.

چند نوع نما داریم و برای هرکدام از این نوع نما ها روش های متعددی برای نماشویی وجود دارد.

 • نماشویی با طناب برای نمای شیشه
 • شستشوی نمای کامپوزیت
 • شستشوی نمای اجری و سنگ انتیک
 • شستن نمای کنیتکس
نماشویی با راپل

شستن نمای ساختمان

شستن نمای شیشه ای

شیشه ها به صورت دستی شسته میشوند.

طریقه شستشوی شیشه بر روی نما با طناب انجام میشود. ابتدا شیشه را  با دستمال نمدار پاک میکنیم تا خاک حاصل از هوا را به دستمال جذب کنیم.بعد از ان نیز با شیشه پاک کن روی انرا با دستمالی دیگر پاک میکنیم تا به جایی برسد که لکی روی ان باقی نماند.

هزینه پاک کردن شیشه های نما انگونه است که باید بازدید شود و یا عکس بر روی شبکه اجتماعی بفرستید.

نماشویی در تهران و انواع روش ها و ابزار های مورد استفاده در نماشویی
تیم نماشویی در تهران باید قابلیت آن را داشته باشد که، نمای ساختمانی با هر متریالی مانند نماهای تراورتن و گرانیتی، نماهای آجری، سنگی و سیمانی، نماهای شیشه ای، کامپوزیت و فریم لس را به تمیز ترین روش و بدون کوچکترین آسیب به نمای ظاهری ساختمان شستشو دهند.
یکی از روش های نماشویی در تهران، نماشویی ساختمان با بالا بر می باشد. در برخی از ساختمان ها امکان استفاده از داربست یا طناب نمی باشد، در این صورت باید از روش نماشویی با بالا بر استفاده کرد. این روش هم مانند روش نماشویی با داربست هزینه زیادی در بر دارد.

نماشویی ساختمان با بالابر

امکانات مورد نیاز نماشویی در تهران

برای اینکه بتوانید یک نماشویی در تهران داشته باشید باید دسترسی به امکاناتی مانند داربست و طناب، مواد نانو و با کیفیت، پولیش و سیلیس، سند بلاست، واتر جت، تی و ابر و مواد شوینده، دیسکلر و … داشته باشید.
روش ها و ابزار های نماشویی در تهران

نماشویی ساختمان با واتر جت

یکی از متداول ترین روش های نماشویی با طناب در تهران، استفاده از واتر جت با فشار آب زیاد جهت آلودگی های سطحی می باشد. استفاده از این روش برای نماهای آجری، سنگی و سیمانی و کامپوزیتی مناسب می باشد.

نماشویی ساختمان با واتر جت
نماشویی ساختمان با واتر سند پلاست

این روش نماشویی در تهران زمانی انجام می شود که بر روی سطح نما، آلودگی و جرم های سخت عمقی وجود داشته باشد. در این روش از موادی مانند سیلیس به همراه آب را به کمک واتر جت با فشار زیاد به سمت آلودگی پرتاب می شود تا تمام آلودگی های موجود بر روی نمای ساختمان از بین برود. از این روش می توان برای نماهای آجری و بتنی وسنگی استفاده کرد. اما باید توجه داشت اگرتخصص کافی در این روش نباشد باعث ایجاد آسیب به نمای ساختمان میشود.

قیمت نماشویی ساختمان با سند بلاست
قیمت نماشویی ساختمان با دیسکلر

در نماشویی در تهران، زمانی که آلوگی نمای ساختمان از نوع چربی باشد از نماشویی با دیسکلر که یک نوع از اسید رقیق است، استفاده می شود به این صورت که به کمک آب پاش واتر جت، مقداری از دیسکلر را به آلودگی مورد نظر بر روی نمای ساختمان پاشیده می شود تا آلودگی و جرم از نمای ساختمان پاک شود.

نماشویی ساختمان با دیسکلر
نماشویی ساختمان با مواد شوینده و ابر و تی

از این روش نماشویی در تهران برای نماهای شیشه ای و کامپوزیت و گاهی اوقات سنگی استفاده می شود. به این صورت که نماشو ابر رابه مواد شوینده آغشته کرده و به نمای ساختمان اعمال می کند و بعد از آن به کمک تی مواد شوینده را که آلودگی ها را در خود حل کرده، از روی سطح نما جدا می کند و در آخر از دستمال های نانوفایبر برای جلا دادن به نمای شیشه ای استفاده می شود.

نماشویی ساختمان با ابر و تی و مواد شوینده

نماشویی در تهران و امنیت در آن

از انجایی که کار نماشویی با طناب در ارتفاع های بالا صورت می گیرد، یکی از پر خطرترین مشاغل به حساب می آید. به همین سبب در کار نماشویی ساختمان از تخصص و امنیت کامل کارگران اطمینان حاصل کرد. از این رو تجهیزات کار باید بروز و سالم باشند و قبل از شروع نماشویی ساختمان می بایست ابزار و تجهیزات کار را مورد بررسی قرار داد تا امنیت آنها مطمئن شد.

 اگر بخواهیم نماشویی را به صورت انگلیسی بگوییم تلفظ صحیح نماشویی یا شستش نما در به صورت زبان انگلیسی Washing the facade of the building می باشد.

نظافت نمای بیرونی ساختمان

خدمات نظافت نمای بیرونی ساختمان از اصلی ترین خدمات شرکت ارتفاع کاران نما راپل می باشد. این خدمات جزوه حساس ترین خدمات می باشد و برای جرا نیازمند افرادی متخصص و خبره می باشد. اگر نظافت نمای بیرونی ساختمان به دسترسی انجام شود کلیه آلودگی ها و جرم ها تا حد ممکن از بین خواهند رفت مگر در شرایطی که آلودگی ها و جرم ها به خورد سنگ نمای ساختمان نفوذ کرده باشند و چاره ای برای پاکسازی وجود نداشته باشد.

تمامی متخصصین شرکت نما راپل خدمات نماشویی و نظافت نمای بیرونی ساختمان را با بهترین کیفیت و قیمت ممکن برای مشتریان گرامی در سراسر کشور انجام می دهند. فعالیت و تخصص ما شستشو نما می باشد و بیش از بیست سال هست که در زمینه نظافت نمای ساختمان در حال فعالیت هستیم. شرکت ما خدمات نظافت نمای بیرونی ساختمان را به صورت نماشویی با طناب انجام می دهند و در فرآیند شستشو کلیه سطوح نما را با استفاده از مواد نانو جرم زدایی میکنند.

قیمت نماشویی

نماشویی ساختمان بدون داربست

پاسخ برخی از پرس و پاسخ های سوالات متدامل مشتریان:

قیمت نماشویی چگونه محاسبه می شود؟

قیمت نماشویی متری بوده و با توجه به متراژ نمای ساختمان شما محاسبه می شود.البته قیمت نماشویی به غیر از متراژ نمای ساختمان شما به عوامل دیگری هم همچون روش شستشو و میزان شدت آلودگی ها در سطح نمای ساختمان شما وجود دارد و پس از برسی نمای ساختمان شما قیمت نماشویی مشخص می شود.

انواع روش های نماشویی؟

برای نماشویی نمای ساختمان روش های مختلفی وجود دارد که این روش ها بستگی به جنس سطوح نما و مصالح استفاده شده در نمای ساختمان دارد.انواع روش های نماشویی ساختمان شامل نماشویی به صورت سند بلاست،واتر جت،ابر و تی،نانوشویی،اسیدشویی و…

نحوه انجام نماشویی ساختمان؟

نماشویی ساختمان به روش راپل و با طناب انجام می شود و نیازی به بستن داربست نمی باشد.مگر در شرایط های خاص که امکان نماشویی با طناب نباشد و از سایر ابزار های دیگر مانند داربست یا بالابر سبد دار و…استفاده شود.

 

قابل توجه مشتریان گرامی تیم تخصصی نما راپل خدمات نماشویی نمای ساختمان را در تمامی نقاط کشور از جمله: تهران مشهد تبریز مازندران اصفهان و سایر شهر های دیگر انجام می دهد.

 

تلفن تماس مستقیم با کارشناس مربوطه

۰۹۱۲-۵۷۷۸۴۳۲          ۰۲۱-۵۶۶۱۵۰۵۷          ۰۲۱-۸۶۰۱۶۴۳۳