راپل کار

پیچ و رولپلاک سنگ نما اپارتمان&پیچ رلپلاک نما با طناب&شهر کرج استان تهران

 راپل کار | پیچ و رولپلاک سنگ نما اپارتمان

راپل کار

راپل کار |  پیچ و رولپلاک سنگ نما اپارتمان&پیچ رلپلاک نما با طناب&شهر کرج استان تهران
در مطالب گذشته راجب به شستشوی نما صحبت کردیم توضیحاته خوبی که برای شما مورد پسند باشد را اراٸه دادیم، و در این مطلب راجب پیچ و رولپلاک نما و قیمت هایی که در بازار وجود دارد را توضیح میدهیم تا قیمت و نوع پیچ و رولپلاک نما برای شما اشکار شود تا در مواقعی سر شما کلاه نرود.
اپارتمان نشینی چنین دردسر هایی دارد و نمیتوان برای جلوگیری از وقوع چنین وقایعی مثلا ریزش سنگ جلوگیری کرد.درد ریزش سنگ چیست:
خطرات ریزش سنگ
سنگ جسم سنگینی است که در اثر ضربه خودن تیکه تیکه خواهد،پس زمان سقوط سنگ ممکن است تا شعاع ۲۰متری ساختمان نیز سنگ ریزش کند.این را خودمان به چشم دیده ایم.
اتفاق هایی هم در زمان پیچ و رولپلاک کردن سنگ نما برای ما افتاده است مثلا در بعضی ساختمان ها زمانی که در حال پیچ زدن بودیم سنگ های بقلی به خواطر شدت لق بودن از نما جدا شد و بر روی زمین ریخت.اما به دلیل بستن زیر پای خود و محل عبور و مرور هیچ چیزی اسیبی ندید.
خطر در کمین است
در هیچ صورت ممکن به سنگ اعتماد نکنید.دلیل ریختن سنگ های شل و لق  باد است.باد ماشین را بلند میکند چه برسد به سنگ نما.زمان نصب سنگ سنگکار باید تمام درز سنگ را با اصول و چسب و سیمان اصولی درست کند و راه هوا و اب به داخل سنگ را بگیرد. با فشار زیاد باد سنگ به راحتی از تنه ی ساختمان جدا میشود.
هروقت باید حتما سنگ ریزش کند بعد شما به فکر ترمیم ان بگردید.اخه چرا؟
چرا باید حتما خسارت ببینید؟
چرا پیشگیر نمیکنید؟
پیچ و رولپلاک سنگ از راه کارهای پیشگیری 

راپل کار

راه حل پیشگیری پیش ماست.وقتی سنگ نما لق شد یا خواستید پیشگیری کنید با ما تماس بگیرید.کارشناس راپل ما خود را به ساختمان میرساند و با تعیین قیمت مناسب و ارزان برای پیچ و رولپلاک نظر شما را جلب میکند و با تعیین وقت بعدی برای محکم سازی سنگ های نما (پیچ و رولپلاک با طناب)نمای شما را از خطر ریزش نجات میدهیم.راپل کار
روش های پیچ و رولپلاک نما
روش پیچ و رولپلاک ماهم با طناب و بدون داربست است.دراین نحوه ی کار هزینه نصف خواهد شد. نماهای ساده براحتی پیچ و رولپلاک خواهد شد.نماهای پیچیده ای مثل رومی با ابزار ساده تر مته های کوچک تر و دریل ساده تر انجام میشود.ضربه ی هیلتی دریل خیلی مهم است هر چقدر ضربه شدیدتر باشد درصد خورد شدن سنگ بالا میرود.
تکنسین ما دوغاب پشت سنگ های شما را نیز چک میکنند و زمانی که زنگ لق باشد ان ها را در میاورد و پشت ان را دوغاب میریزد و سنگ را میچسباند،پشت ان نیز پیچ و رولپلاک بکارمیبرد تا عمری شود.نیروهای حرفه ای ما از متخصصان سنگ های خارجی ساختمان هستند.
کرج و تهران  راپل کار
البرز شهر و تهران راپل  از شهرهای راپل خیز ایران هیستند ک کرج در میان این شهرها جایگاه بزرگی نسبت به کلیات ساختمان دارد.
شهرداری های کرج در حکمی تمام نماها را ملزم کرده است تا در زمانی که ساخت و ساز را به تمام رساندند پیچ و رولپلاک نما الزامی است.این قانون در کرج امده است اما شهرهای دیگر را در سایت http://namarappel.com/ ملاحضه بفرمایید.
پیچ و رولپلاک سنگ نما اپارتمان&پیچ رلپلاک نما با طناب&شهر کرج استان تهران  ,پیچ و رولپلاک با طناب در کرج،پیچ و رولپلاک در کرج،پیچ و رولپلاک نما در کرج  راپل کار