نماشویی

پیچ و رول پلاک کردن نمای ساختمان

استحکام سازی سنگ نمای ساختمان با استفاده از پیچ و رول پلاک

امروزه با وجود اینکه بیشتر ساختمان ها و مجتمع های در حال ساخت برای نمای بنا و مجتمع خود از ورق کامپوزیت استفاده میکنند اما هنوز هستند معمارانی که برای پروژه عمرانی خود از سنگ استفاده میکنند. علاوه بر این اکثر ساختمان های قدیمی نیز دارای نمای سنگی می باشند. اگر چه نمای سنگی زیبای خاصی به ساختمان ها می دهد ولی اگر این زیبایی همراه با امنیت باشد اطمنیان خاطر شما بیشتر خواهد بود.

امنیت نمای ساختمان شما زمانی تضمین میشود که از پیچ و رول پلاک برای سنگ ها استفاده کرده باشید.

با توجه به شرایط آب و هوا بارانی و برفی این احتمال به وجود می آید که مصالح به کار رفته در نمای سنگ مستهلک شده و استقامت خود را از دست بدهند وسنگ ها بر سر ساکنان و مردم سقوط کنند و خسارات جبران ناپذیری را به شما وارد کنند.

با پیچ و رو پلاک کردن نمای ساختمان و مجتمع خود و با صرف کمترین هزینه از این خسارات جلوگیری کنید.

گروه نما راپل با استفاده از تجهیزات مدرن و بدون نیاز به داربست نمای ساختمان شما را پیچ رول پلاک می کند. با استفاده از روش راپل و استفاده از طناب گروه نما راپل ساختمان شما را بدون این که برای شما هزینه ی زیادی داشته باشید و حتی داربستی نصب کنید و مشکلات نصب داربست را داشته باشید، پیچ و رول پلاک میکند. همچنین در زمان خود صرفه جویی کنید چرا که نصب داربست خود نیز زمانبر است.

روش پیچ و رول پلاک کردن نما بر روی بیشتر سنگ ها قابل اجراست. برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید از طریق لینک زیر با ما در ارتباط باشید.

گروه نماراپل