شستشوی نما

شستشوی نما بدون داربست پیچ و رولپلاک نما بدون داربست

 

انواع شستشو کردن نمای ساختمان:

  • نماشویی با واترجت (غیر دستی)
  • شستشوی نما با ابرو طی (دستی)
  • شستشوی نمای کف شویی (دستی و غیر دستی)

 

شستشوی نما با واترجت یک روشی است که فقط اب خال روی نما اما با فشار زیاد زده میشود

که برای سنگ ها بیشتر کاربرد دارد.نوع دوم شستشوی که ابرو طی است بر روی شیشه ها بسیار کاربرد دارد

روی کامپوزیت نیز به طور کمو بیش کاربرد دارد.
نوع سوم شستشوی کف شویی است که بیشتر از همه روی کامپوزیت کاربردی بسیار مناسب دارد.

کامپوزیت با جذب چربی و دوده یکی از کثیف ترین و بد شکل ترین نماها خواهد بود.با شستشوی اب و کف بسیار تمیز و زیبا خواهد شد.

 

یک ضرب المثل قدیمی میگه کارهای امروز را به فردا نینداز

این قضیه برای نماهای شما نیز دخیل است.هم نماشویی،همپیچ و رولپلاک نمای ساختمان،

هم نورپردازی،هم شستشوی نما،هم نصب اجسام مانند بنر تابلو،لوله بخاری و این نوع کارها که برای

انجام ان باید روی هوا معلق بود و برای این معلق بودن از طناب استفاده کنید.

طناب گذینه خوبی برای تعمیر نماهای مختلف ساختمان میباشد.

نماهایی که سالیان سال است به صورت مداوم نماشویی و پیچ و رولپلاک نشده اند.

شستشوی نما و نماشویی جزو کارهای پاکیزگی شهرمان هستند.پیچ و رولپلاک نمای ساختمان

نیز جزو رفع خطر برای ساختمان ها انجام میشود.

 

شستشوی نما

شستشوی نما فقط صرفا یک نما نیست بلکه بیش از ۱۰نوع نما داریم که قابل شستشو هستند و

در روزمره به انها بر میخوریم.کثیفی بیش از حس ادم را به تنفر تبدیل میکند و بعضی از کارفرمایان برای

زیبایی نمای خود هیچ خرجی نمیکنند.مثلا طرف صاحب یک پاساژ بزرگ است با درامد زیادی که در طول سال دارد

نمیخواهد هزینه ای برای زیبایی پاساژ خود بدهد.اما همان کثیفی باعث دوری کاسبان و مشتریان از

محل درآمد آن آقا میشود و طولی نمیکشد که مجتمع تجاری او تبدیل به خرابه میشود در بحث پیچ ورولپلاک سنگ نما نیز ازین موارد بسیار پیش خواهد امد.

 

 

به طور عامیانه این کار برای نگه داشتن نمای شما و جلوگیری از لق شدن یا ریزش سنگ صورت میگیرد.ای عمل باعث میشود پیچ درون سنگ برود و با سیمان سفت و جفت بشود.پیچ و رولپلاک زمانی مورد استفاده قرار میگیرد که سنگ در حال ریزش است و در ۹۰درصد ساختمان های کرج،شهریار،تهران،اندیشه،فردیس،اسلامشهر،رودهن،ورامین افسریه،غرب تهران،شرق تهران،هشتگرد و تمام شهرها در حال ریزش است یا قبلا افتاده است.

توجه داشته باشید بعد از انجام پیچ و رولپلاک نمای ساختمان باید با بتونه همرنگ کاملا سطح رنگی پیچ رابا سنگ یکسان کنیم تا جای پیچ روی سنگ باقی نماند و هیچ اثری از پیچ برجای نگذاریم تا زیبایی نما حفظ شود.
نماشویی و قیمتهای متفاوت ان

هزینه ی شستشوی نما به عوامل گوناگونی بستگی دارد که در این مقاله به چند تای ان میپردازیم تا برای این کار اطلاعات کافی داشته باشید:

نخستین دلیل برای قیمت دادن بحث ارتفاع نمای ساختمان که میخواهد شسته شود است که باید بدانیم میتوان بدون داربست انرا شست و شوی داد یا نمیتوان،پس اولین موضوع ارتفاع و نوع صافی یاغیر صاف بودن نما است.
یکی دیگر از دلایل تعیین قیمت برای نماشویی ساختمان نوع سنگ و تعداد سنگی است که روی نمای ساختمان استفاده میشود و کارشناسان ما باحضور در محل ساختمان را بازدید کرده و قیمت منصفانه را به عرض شما میرسانند.

از دلایل مهم انجام دادن کار نماشویی وجود برق سه فاز در ساختمان است.جاهایی رفتیم که ساختمان برق سه فاز نداشته است و ما مجبور شدیم از برق همسایه یا تیر برق ۳فاز استفاده بکنیم و نوع سوم بسیار خطرناک و منسوخ میباشد.
درحال شستشوی نما بعضی سنگ ها بر اثر فشار زیاد واترجت لق شده و ریزش میکند و باتاکید کارفرما سنگ های لق شده ترمیم میشود و این هزینه روی قیمت شستشوی نما میاید.

خوبیت این کار این است که شما بعد از شستشوی نما و نماشویی ساختمان کاملا خیالتان هم از نظر پاکیزگی نما و زیبایی و محکم سازی سنگ های نما راحت میشود و دیگر نگران نما نخواهید بود و میبینید که هزینه نماشویی که پرداخت کردید بسیار حایز اهمیت خواهد بود.

دلایل هزینه پیچ و رولپلاک نمای سنگ پیچ کردن سنگ نما

اولین دلیل برای اینکه قیمت یک نما را مشخص کنیم جنس سنگ است که روی نما کار شده.بعضی سنگ ها هستند که سنگ ۴۰سانتی روی ان نصب شده و بعضی دیگر ۲۰سانتی،درست است سنگ ۴۰سانتی به دلیل داشتن پهنای زیاد و گرفتن زمان کمتری نسبت به سنگ ۲۰ هزینه ان نیز کمتر محسوب میشود.

استفاده از داربست دیگر دارد در جامعه ی ما منسوخ میشود و کسی هزینه ی داربست را نمیدهد،امروزه ساختمان برای طناب بسیار محیا است و بسیار کم خطر، که نیروی ما با ابزار طناب میتواند هم از نظر

شستشوی نما و هم پیچ و رولپلاک سنگ نما ساختمان را مانند روز اول به شما تحویل دهد.

محل کار اگر نزدیک به دفتر نزدیک باشد هزینه ی ان نیز کمتر خواهد بود. پس محل پروژه نیز از عوامل کوچک قیمت گذار

ی تعمیرات نمای ساختمان میباشد که کمتر کسی به ان توجه دارد.یکی دیگر از تاثیر گذار بودن کار ما بتونه روی پیچ و همرنگ سازی سنگ ها به صورت یکسان است.پس ما رنگ های روی پیچ را یکدست و بدون کثیف کاری انجام میدهیم.

مواردی دیگر نیز وجود دارد اما باید حتما تکنسین ما بروی ساختمان حضور داشته باشد تا بتواند توضیحات جامع تری را به شما کارفرمایان عرض بفرماید.

بعضی کارفرمایان بر این باورند که هزینه ی پیچ و رولپلاک سنگ های نما کمر شکن است، اما ما این ضمانت را به شما میدهیم که کار را به طور صحیح و اصول انجام داده و در اخر اگر شما کارفرمایان نپسندیدید پول را نپردازید و برای هزینه نیز ما بهترین قیمت این منطقه(تهران.کرج)را میدهیم.

اگر ۱۰۰هزارتومان هزینه نکنید در اینده باید ۱۰۰میلیون تومان هزینه کنید.اگر سنگ حتی روی یک ماشین نیز سقوط کند خسارت ان بیشتر از پیچ و رولپلاک کل نما خواهد بود این را شک نکنید،

 

دلایل سقوط سنگ های نما

امروز شرکت های زیادی در ضمینه شستشوی نمای ساختمان که با داربست انجام میدهند زیاد است و اما این کار گفته شده که منسوخ شده است.

امروزه کسی از داربست استفاده نمیکند و انجام این کار با طناب هم راحت و هم کم خرج و هم زمان کمتری میخواهد.

تسلط روی طناب برای نماشویی بسیار بالا است و هرکس میگوید که طناب وسیله ی مناسبی برای پیچ و رولپلاک سنگ نما و شستشوی نما یا نماشویی نیست بسیار انسان دروغ گو و دو رویی است.

امروزه شما دم در هر دکانی بروید و بپرسید میگوید کار روی طناب و هرکس که از داربست برای کار نمای خود استفاده کند فقط پول اضافی خود را و وقت خود را صرف داربست کرده است.

انواع نماها:

نمای شیشه ای که دارای فریم هستند
شیشه یکی از ابزارهای پرکاربرد در امر ساخت و ساز نماهای ساختمان میباشد و دلیل این کار افتابگیر بودن شیشه و زیبایی ساختمان میباشد.(نماشویی بدون داربست)
نمای شیشه ای در ابعادهای مختلف روی ساختمان اجرا میشود و ولی در بحث شستشوی شیشه هیچ فرقی نمیکند.

 

نماهای کامپوزیت(شرکرتاک)

کامپوزیت جنسی بین المینیوم و پلاستیک است و در طرح ها و رنگ های مختلفی تولید میشود که قابل شستشو هستند.این نوع ما بسیار در چندین سال اخیر رواج پیدا کرده است.

نمای کامپوزیت هر سال باید شسته شود تا کیفیت کامپوزیت روی ان به صورت مداوم باقی بماند.چون شورابه ها قاتل کامپوزیت هستند.

شستشوی نمای سنگ:

در شستشوی نما که از گذشته قبل از کامپوزیت نیز بسیار فراوان بود قدمت طولانی تری دارد نسبت به تمام نماها.شستشو سنگ اسانتر از نماهای دیگر میباشد،تنوع سنگ های مصرفی روی نماها نیز تاثیری روی کیفیت کار ندارد.سنگ هایی مثل رومی ،تراورتن،تیشه ای،بادبر،مرمر و غیره شستشوی کامل میشوند و قابل شستشو هستند و هیچ تفاوتی با هم نمیکنند.

شستشوی نمای اجری:یکی از قدیمی ترین نماهایی که از گذشته روی نماها کار شده که امروزه روی مساجد و امام زاده ها میبینیم نمای اجری است. این نوع سنگ از رنگ ها و طرح های مختلفی تشکیل شده است که روی نماها قابل مشاهده است.تمام این نوع سنگ ها نیاز به شستشوی مداوم هرساله یا دوسال در میان دارد.در صورت لزوم و بهتر شده نمای خود از نانوی نما روی ساختمان و سنگ ها استفاده کنم تا بعد از مدتی دوباره به حالت قبل شستشو در نیاید.

نمای اجری که در شهرهای امروزه(تهران%کرج) به دلیل وجود الاینده های بسیار فراوان کثیف میشود و بعد از مدتی که به ان رسیدگی نشود دچار پوکی یا خرابی سنگ اجر یا انتیک میشود.

تیم شستشوی نما و پیچ و رولپلاک سنگ ما با وجود سختتیهای فراوانی که روی طناب وجود دارد با انجام بهترین و بالا ترین کیفیت منطقه تمام پروژه های شهر کرج و تهران را در دست گرفته.

کافی است تماس بگیرید.

خدمات نماراپل