کار در ارتفاع با طناب

پیچ و رولپلاک نما قیمت پیچ و رولپلاک نمای ساختمان

خدمات کار در ارتفاع با طناب

با سلام وقت بخیر خدمت شما مشتریان گروه نما راپل که مارو در سال جدید همراهی میکنید.

امروز میخواهیم از کار در ارتفاع با طناب و از چگونگی کار کردن به وسیله طناب راپل صحبت کنیم. از مهمترین کارهای کار در ارتفاع میتوان به پیچ رولپلاک نما اشاره کرد.

بیشترین گستردگی این امور در تهران و کرج بوده است که باعث شده تا مرگ و میر های فراوانی در سال های اخیر نیز بر اثر ریزش سنگ روی عابرین داشته باشد.

دقیقا برای تمامی نمای ساختمان هایی که ۱۳ سال پیش پیچ و رولپلاک سنگ انجام دادیم  تا به امروز هیچ شکایتی خدارا شکر از طرف کار فرماهای عزیز نداشتیم.

کار در ارتفاع

بندباز

کار در ارتفاع با طناب چیست؟

 • به طور کلی به کاری روی ارتفاع باشد به طوری که از زمین جدا شده باشد را کار در ارتفاع میگوییم.حال این کار ممکن است رو طناب باشد یا روی نبردبان صورت گیرد یا هر شی که نیروی کار را به روی ارتفاع ببرد.
 • حال ما برای انجام خدمات نما از کار در ارتفاع استفاده میکنیم که بهترین روش در بین تمام روش های موجود در دنیا به شمار میرود و روز به روز نیز بر دقت و کامل شدن ان نیز اضافه میشود تا خطرات احتمالی نیز کاهش یابد.
 • کار در ارتفاع با طناب شامل کلی کار روی نما میشود که خیال شما و استرس شما از بستن داربست راحت میکند.راپل در کشور ما در حال جا افتادن است و امروزه مردم برای هر کاری روی نما با ما تماس میگیرند.

 

کار در ارتفاع

  • کار با طناب با راپل

خدمات کار در ارتفاع با طناب راپل

پیچ رولپلاک سنگ نما

از مهمترین خدمات کار در ارتفاع در این چند سال اخیر میتوان به پیچ رولپلاک کردن سنگ نما اشاره کرد.به دلیل گستردگی خدمات پیچ رولپلاک و ریزش سنگ این خدمات جزو مهمترین خدمات راپل در سراسر ایران بوده و خواهد بود.

اصول ایمنی در خدمات کار در ارتفاع با طناب راپل

برای خدمات کار در ارتفاع دیگر از داربست استفاده نمیشود.البته اینم عرض کنم که خدمات روی داربست هم جزو کار در ارتفاع محسوب میشود و روش قدیمی شده طناب میباشد.ان زمان که راپل اختراع نشده بود از داربست برای تمام موارد استفاده میشد.

برای فرود از روی نما به وسیله طناب حتما باید از ابزار خود اطمینان کامل حاصل شود.

دسترسی به طناب

کار در ارتفاع نیز به عنوان یکی از خدمات پیشرو در صنعت تعیرات نما که نام اصلی و برند Rope Access این کار را اولین با تاسیس کرد. کار در ارتفاع جایگزین جدید است که با روش های دسترسی قدیمی از نظر سرعت و دقت قابل مقایسه نیست.

تیم تخصصی و پرسنل با تجربه شرکت نما راپل در تمان نقاط غیر قابل دسترسی با ابزار الات بسیار حرفه ای کارها با انجام میدهند به طوری که دیگر نیازی به داربست یا ابزارهای مانند بالابر پایینبر نیازی نیست.


پرسنل نما راپل  از نیروهای اموزش دیده شرکت Rope Access  میباشند و بسیار آموزش دیده و با حوصله میباشند. تمام پرسنل کار در ارتفاع ما به طور کامل توسط مدیران ما با نظارت خاصی کنترل میشوند تا خدای ناکرده نارضایتی شما را به بار نیاورند.

کار در ارتفاع در کرج و تهران

بندباز با طناب راپل

شرکت نما راپل با سند و مدرک در مناطق کرج و تهران دارای ۱۱ سال سابقه میباشند.

شرکت ما به طور کلی از نظر تعیین کیفی از طرف ایراتا و انجمن کیفی کار در ارتفاع با طناب تایید شده است .

خدمات ما با طناب به وسیله راپل میتواند تمام کارهای نما را در بر داشته باشد.اما نمونه هایی از خدماتی که از عهده شرکت ما بر میایید و ما لوازم انرا برای انجامش دارید را در زیر برای شما میگوییم:

 

 • ضد اب سازی تمامی نواحی ساختمان ها و ادارات در تمام نماهای موجود.
 • اجرای نصب پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان
 • شستشوی نما با واترجت سه فاز و تک فاز با طناب راپل
 • نورپردازی نمای ساختمان و تعویض لامپ و پروژکتور(والواشر)
 • نقاشی نمای ساختمان با طناب در کرج و تهران
 • نصب انواع احسام مانند:لوله،بنر،تابلو،بست،داکت،هواکش،و غیره.
 • اموزش کار در ارتفاع با طناب راپل و پیچ و رولپلاک کردن نمای ساختمان

برای انجام امور راپل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

۰۹۱۲۵۷۷۸۴۳۲