شستشوی نما

کار در ارتفاع-پیچ و رولپلاک نمای ساختمان-شستشوی نما-نماشویی

ترمیم و مقاوم کردن نمای بیرونی ساختمان با قدرت مطلق یعنی پیچ و رولپلاک

کار در ارتفاع-پیچ و رولپلاک نمای ساختمان-شستشوی نما-نماشویی

شستشوی نما | کار در ارتفاع-پیچ و رولپلاک نمای ساختمان-شستشوی نما-نماشویی  /  خدمات ما در بخش نمای ساختمان دارای بهترین کیفیت میباشد.دلایل وجود مشکل برای سنگ های نما عبارتند از:نفوذ اب – پیوستن نامناسب سنگ به دیواره ی ساختمان – الودگی هوا – نشست ساختمان ها – زلزله های خفیف. پروژه های ما شامل تعمیرات سنگ های قدیمی و پیر است ضمن اینکه سنگ های جدید نیز جزو تخصصی ترین کارهای ماست.همچنین در اسمان خراش های شهرهای تهران و کرج نیز عمل راپل را برای محکم سازی سنگ های نمای انها انجام دادیم.

اموزش در امر پیچ و رولپلاک نمای ساختمان

کارکنان ما با انجام ارزیابی های زیاد در امر نمای سنگی دریافتند که بهترین روش برای مقاوم سازی انها و افزودن طول عمر سنگ باید از پیچ و رولپلاک نمای ساختمان استفاده کرد.

پیچ مصرفی صدرصد گالوانیزه به این شکل است که دارای بدنه ی سفید رنگ به شکل المینیوم میباشد.در غیر این صورت هیچ کدام از پیچ های مصرفی در نمای ساختمان که تمامی پیچ و رولپلاک کارها انرا گالوانیزه مینامند مرقوب نمیباشد.

در عکس بالا در سمت راست تصویر پیچ صدرصد گالوانیزه را مشاهده میکنید.

 کارکنان انجام امور راپل

کار در ارتفاع-پیچ و رولپلاک نمای ساختمان-شستشوی نما-نماشویی

کارکنان ما از نیروهای با تجربه تشکیل شده اند و در سازمان حرفه ای که پرسنل کار در ارتفاع است دوره دیده اند و به راحتی عیوب ساختمان را تشخیص میدهند.همچنین کارهای دیگر مثل کار در زیر سقف ورزشگاه ها و برج ها و مکان های غیر دسترسی را انجام میدهند.پیچ و رولپلاک سنگ نما – نماشویی – شستشوی نما نیز جزو موارد انجام شده در طول سالیان کار در ارتفاع میباشد.

برخی از نمونه فعالیت های ما با راپل:

مشاوره در امر تعمیرات نما در محل.

گزارش قیمت مورد نظر برای انجام کار نمای شما.

انجام کار تعمیرات نما مانند پیچ و رولپلاک سنگ جهت محکم سازی سنگ و نماشویی برای شستشوی نمای {سنگ.کامپوزیت.اجر.و ..}

تعمیرات زیر سقف مانند گچ کاری زیر سقف نما

نقاشی نمای ساختمان مانندکدر و پنجره نما و زیر سقفها

چه چیزی باعث میشود ما متفاوت باشیم

توانایی ما برای انتخاب یک راپل کار خوب در امر نما و اینکه تمام کارهای نما را از بر باشد ما را متفاوت میسازد.تمامی بازرسی های ما از ساختمان شما توسط متخصص ارشد شرکت کرج راپل با ۸ سال سابقه در امر تعمیرات و بازسازی سنگ نما است.

در روند پیشرفت در صنعت ساختمان بعضی شهرهای ایران ماندد کرج و تهران در این زمینه پیشرفت بیشتری داشتند.ولی به دلیل تحریم از طریق کشورهای دنیا دچار یک افت بسیار شدیدی شدیم که در اینده امیدواریم برطرف شود. کار در ارتفاع-پیچ و رولپلاک نمای ساختمان-شستشوی نما-نماشویی

پیچ و رولپلاک نمای ساختمان و اسکوپ کردن سنگ ساختمان

روشهای سنتی مانند داربست و کلایمر را دور بی اندازید و به فکر جایگذینی که در چندین سال اخیر به کرج و تهران امده باشید.این روش بسیار مناسب برای شما خانواده ها محترم میباشد.

روش با داربست

این روش دارای معایب زیادی میباشد که هر ادم عاقلی انرا انتخاب نمیکند.از جمله ی ان گران بودن ان است که در مقابل با طناب تقریبا نصف در نصف به سود طناب میباشد. سنگین بودن داربست برای ساختمان یکی دیگر از معایب ان میباشد.سرعت پاین در نصب و جمع کردن داربست بسیار رنج اور و در بعضی اوقات باعث خسارت و سرو صدای زیادی میباشد که اصلا توصیه نمیشود.و همچنین ایمنی ان فرد نماکار برای انجام کارهایی نظیر پیچ و رولپلاک و نماشویی روی داربست میرود به طور ازاد روی تخته راه میرود و زمانی که لمبری روی داربست ایجاد شود موجب پرت شدن فرد از روی داربست میشود.مخصوصا موقع شستشوی نمای ساختمان داربست بسیار لقزنده میشود و خطر ۹۰درصد سقوط شستشو کار را تهدید میکند.

روش های سنتی در پیچ و رولپلاک نما و شستشوی نمای ساختمان

در روشهای سنتی در امر پیچ و رولپلاک سنگ نما برای سفت کردن پیچ به پشت سنگ از چکش و واشر استفاده میکردند که گذینه ی اول چکش یک حرکت غیر حرفه ای است و باعث میشود به مرور زمان پیچ نرم شود و بریزد. و گذینه ی دوم واشر فقط برای نمای سرامیک به کار میرود و در غیر این صورت فقط پیچ و رولپلاک خالی به کار میرود.در ساخت و ساز های امروزه با تحول عظیم ساختمان سازی در هنگام ساختن ساختمان و سنگ کاری نما اکثرا مد شده است که پشت سنگ را اسکوپ میکنند.شستشوی نمای ساختمان نیز در قدیم از اب شیلنگ و فشار بسیار کم در نماشویی استفاده میکردند و امروزه با واترجت های گوناگون با فشارهای گوناگون برای هر جنس نمای ساخته شده است.

روش های نوین در پیچ و رولپلاک نمای سنگ ساختمان  و نماشویی بدون داربست

روشهای مناسب برای پیچ و رولپلاک و نماشویی امروزه با طناب و بدون داربست انجام میشود. برای ساختمان های تجاری که اکثرا نمای کامپوزیت به کار میبرند از واترجت و ابرو طی با کف استفاده میکنند که یک روش نوین است و به

غیر این نیز نمیتوان به تمیزی کامپوزیت کمک شایانی کرد.ساختمان های مسکونی مانند ویلا و اپارتمان تا ۴طبقه با متد واتر جت خالی شسته میشود و در بعضی موارد وترجت و ابروطی.ولی از ۷ طبقه به بالا به دلیل نکشیدن ایب به بالای ساختمان امکان پذیر نمیباشد و برای انجام چنین کاری باید وارجت را به پشت بام اپارتمان بلند ببریم. پیچ رولپلاک سنگ ساختمان نیز امروزه با سیمان های {khuram} که در جه یک است انجام میشود که تا سالهای زیاد نیازی به پیچ و رولپلاک کردن نیست بجز سنگ نمای رومی که در تمام نماها به زودی زود ریزش میکنند.

خدمات و روش طناب و بدون داربست در کرج و تهران

در این نوع روش در تمامی ارتفاعات و در تمامی مکان های غیر دسترسی با طناب و بدون داربست انجام میشود.اجرای سریع این کار از مفید بودن این روش است.اجرای این نوع روش در مدت کوتاهی انجام میشود که داربست بسیار زیاد طول میکشد.شرکت ما با وجود برنامه ریزی بسیار زیاد در امر کار نمای ساختمان شما باز هم به علت در خواست های زیاد مشتریان عزیز دچار مشکل رسیدگی میشود.{ کار در ارتفاع-پیچ و رولپلاک نمای ساختمان-شستشوی نما-نماشویی}

شعار ما این است که:

 

          کارخوب  کار می اورد و این تا اخر عمر ادامه دارد

کار در ارتفاع با طناب:

داربست هنوز یکی از علل مرگ و میر در سال های اخیر در رشته کاری نمای ساختمان بوده است.موارد معمول عبارتند از:سقوط در اثر شکستن تخته که روی ان کار میکنند – لیز خوردن افراد در هنگام کار – لمبر دادن داربست و سقوط از پشت بر روی زمین – و غیره میباشد.کار در ارتفاع به معنی کار در جایی است که در صورت عدم احتیاط زیاد موجب حادثه میشودو شخص از ارتفاع معین سقوط میکند.

برای جلوگیری از خسارات وارده به کارفرمایان جلوگیری کرد؟در هنگان پیچ و رولپلاک نما و نماشویی

کار باید به درستی با برنامه ی اولیه و ابزار مناسب شروع شود.نظارت یک شخص بر کل نیروی در حال کار باید حتما باشد.و شما باید از نوع خوب در کار در ارتفاع استفاده کنید که ان طناب است.در بعضی کارهای نما در ارتفاعات پایین نیز وجود دارد که به دلیل نداشتن خطر زیاد شما به نفر دوم که ناظر کار باشد نیازی ندارید.این نوع کارهای بی خطر مثل پیچ و رولپلاک در پارکینگ و کف زمین است و در امر شستشو و پاک کردن نما نیز در همکف زمین یا در ارتفاع زیر دومتری نیازی به نفر دوم نیست.

شستشوی نما بدون داربست-باطناب/

شستشوی نما با طناب و بدون داربست در فصل زمستان بسیار مشکل است و فرد باید برای سلامتی خود ارزش قاعل باشد و از لباس زد اب و چکمه و کلاه مخصوص زد اب استفاده کند.اول ایمنی و بعد کار.قبل از شستشو باید اقداماتی ایمنی انجام دهیم که دیگران را در معرض خطر قرار ندهیم.

نماشویی شیشه و نظافت شیشه ی نما با طناب و بدون داربست

برای نظافت و شستشوی شیشه تا جایی که ممکن است روی زمین به کار مشقول شوید اطمینان حاصل کنید که کارکنان شما توانایی انجام این کار را دارند.از تجهیزات کار در ارتفاع خود در زمینه شستشوی نما و نماشویی و پیچ و رولپلاک نما اطمینان پیدا کنید.طناب را روی لبه ی شکننده و تیز نگزارید تا طناب شما پاره شود.بیشتر افراد در هنگام کار در ارتفاع با طناب لوازم زیادی به خود اویزان میکنند و در این مواقع باید مواظب سقوط اشیا باشیم تا خسارتی دیده نشود.طناب اضافی در هنگام فرود از ساختمان موجب این میشود که شما با خاطر اسوده روی ارتفاعات کار کنید بدون اینکه مشکلی پیش بیاید.

خدمات ما بدون داربست و با طناب و بدون هیچ خطر انجام میشود

کارهای ما ضمانتی هستند و تمام پرسنل دارای بیمه ایران میباشند

شهریار.فردیس.اندیشه.نظراباد.کرج.نماشویی.شستشوی نما.پیچ و رولپلاک سنگ نما برای ساختمان.تهران.رودهن.اسلامشهر.ورامین.دماوند.افسریه.ابیک.قزوین.نوشهر.چالوس.ساری.مازندران.هشتگرد. کار در ارتفاع-پیچ و رولپلاک نمای ساختمان-شستشوی نما-نماشوییکار در ارتفاع-پیچ و رولپلاک نمای ساختمان-شستشوی نما-نماشویی