جنس و نوع پیچ و رولپلاک سنگ نما

جنس و نوع پیچ و رولپلاک سنگ نما

توضیحاتی راجب جنس و نوع پیچ و رولپلاک سنگ نما با طناب

جنس و نوع پیچ و رولپلاک سنگ نما

 جنس و نوع پیچ و رولپلاک سنگ نما    پیچ و رولپلاک سنگ نما, نمونه پیچ و رولپلاک نما, توضیحات پیچ و رولپلاک نما, پیچ و رولپلاک کارجنس و نوع پیچ و رولپلاک سنگ نما

جنس و نوع پیچ و رولپلاک سنگ نما – توضیحات: نمای سنگ ساختمانهایی که ساخته شدند و از ابزار بندی درستی با نماهایی بسیار گرون قیمتی  که به رومی شهرت دارند.

این مورداز نماها به دلیل داشتن نرمی خاص و ظرافت منحصر به فرد اسیب پذیری خیلی بالایی دارند و باید در ابزار زدن ان دقت زیادی کرد.

نمایی که هزینه زیادی بابت ساخت و طراحی نمای جالب و ذوق هنری سازنده و سلیقه معمار و هنر نقشه کش انجام شده

به دلیل  داشتن ابزار بندی سنگهای فوق از تکه سنگهای باریک و کوچکتر و باریک نصبی به سنگ های گرانیت است و سنگ های نصب شده شکل دار و یا از

سنگ های عظیم و  یک سره و بزرگ استفاده شده و از ابزاری بندی معروفی چون راویز استفاده شده در معرض خطر بسیار و اسیب پذیری بیشتری قرار گرفته اند.

پیشگیری از ریزش سنگ با پیچ کردن نما

جنس و نوع پیچ و رولپلاک سنگ نما

اما پیشگیری و جلوگیری از ریزش و استحکام سازی سنگ نمای در اینجور از کارها لازم به اجراست.

دلیلی ندارد با افتادن یک سنگ از نمای ساختمان بر روی زمین یا خالی شدن جای سنگ موجب شود که نگران هزینه و زیبایی نمای خود شوید.

نمایی  ساختمانی که با ذوق هنری معمار و مهارت سازنده و کلی هزینه اضافه ساخته شده و اجرا شده باشد موجب خطر سازی برای عبور و مرور شهروندان شده وباعث دلزدگی ساکنین همان ساختمان میشود.

بجز از ریختن سنگ و حوادث و ضررهایی که احتمال است خدای نکرده در بر داشته باشد.

این جلوگیری و مقاوم سازی توسط نیروی  پیچ و رولپلاک کار سنگهای نما امکان پذیر خواهد بود. خدمات بالا را به ارتفاع کاران با طناب اجرا بدون داربست به روش کوهنوردی بسپارید.

حتما در ارائه خدمات نمای ساختمان مانند: پیچ و رولپلاک و تمامی خدمات با طناب و در ارتفاع و مشاوره راهنمای شما خواهیم بود.

به اطلاع شما عزیزان میرسانم که رویت و مشاره ی کار و دیدن از نما در تمام امور خدماتی نمای ساختمان شما مشتریان عزیز رایگان می باشد.

خدمات مرتبط کار در ارتفاع:

راپل کار درکرج،شستشوی نما , شستشوی نما با واتر جت ,  شستشوی نما با واتر جت پلاس ,شستشوی نمای ساختمان با اب گرم , شستشوی نما با ابر و طی , بتن درز انقطاع بین دو ساختمان ,  پوشاندن پاسیو با توری  ,  اب بندی و رزین جهت براق کردن نماهای اجری ,  اب بندی و رزیت اپوکسی در نماهای سنگی و چوب نما ,  رنگ امیزی نما  , رنگ امیزی فریم پنجره ها ,  شستشوی نمای کامپوزیت ,  شستشوی نمای شیشه با ابر و طی ,  اب بندی نمای شیشه ای ,  نورپردازی نمای ساختمان ,  کلیه خدمات غیر قابل دسترس کار با طناب در کرج

نصب سنگ و محکم سازی سنگ نما و ترمیم نمای ساختمان و مقاوم سازی سازه:

برای  ترمیم کردن و نصب دونه به دونه ی سنگ های نمای ساختمان ریخته شده نیروهای کار در ارتفاع با طناب راپل باید ۶مرحله کار روی نما انجام دهند.

اول اینکه علت ریزش را پیگیری نموده و بد اساس همان کار کنند =

دوم پس از اینکه محل را یافتند علت ان را برطرف کنند = سوم زمانی که سنگ پف کرده باشد زیرسازی سنگ های نمای ساختمانه ریخته شده را انجام دهند =

چهارم اینکه اندازه ی سنگ نمای ریخته شده را با فرض بریده و سپس روی جای مشخص شده نصب کنند =

پنجم اطراف سنگ هایی که ریخته شده هستند را پیچ و رولپلاک کنند و جاهایی که پیچ نمیخورد را بازسازی و مستحکم کنند با مواد مخصوص.

کاربران دیگر این مطالب را نیز مطالعه کرده اند شما هم بخوانید:

پیچ و رولپلاک سنگ نما با پیچ و رولپلاک کار

کارهای با طناب