,

پیچ و رولپلاک نما

پیچ رولپلاک نما

پیچ و رولپلاک نمای ساختمان شامل مجموعه اقدامات و کارهایی می باشد که به موجب آن از ریزش سنگ های شل شده و درحال ریزش جلوگیری شود.

به طور کلی این خدمات به جهت ایمن سازی و محکم کردن سنگ های نمای ساختمان انجام می شود و کلیه سنگ های نما با استفاده پیچ و رولپلاک اسکوپ می شود.

پیچ و رولپلاک نمای ساختمان

شرکت ارتفاع کاران نما راپل مجری پیچ و رولپلاک نمای ساختمان در سراسر کشور می باشد. شرکت نما راپل بیش از دو دهه است که خدمات پیچ کردن سنگ نمای ساختمان را با بهترین کیفیت و قیمتی کاملا مقرون به صرفه برای مشتریان خود انجام می دهد. و در این مدت توانسته رضایت درصد قابل توجهی از مشتریان خود را به دست بیاورد و این خدمات را با بهترین کیفیت ممکن به اجرا در اورده است.

همان طور که در بند قبل اشاره شد شرکت ما بیش از دو دهه است در زمینه پیچ رولپلاک نما درحال ارائه خدمات است و در حال حاضر از سال ۱۳۹۵ فعالیت خود را به صورت اینترنتی اغاز کرده است.

کلیه مراحل پیچ و رولپلاک نما توسط ما به صورت کار در ارتفاع با دسترسی طناب و بدون نیاز به بستن داربست انجام می شود.

پیچ و رولپلاک نما

اصول پیچ کردن سنگ نمای ساختمان

پیچ کردن سنگ نمای ساختمان دارای اصولی و قواعداتی می باشد که شخص یا شرکت اجرا کننده این خدمات باید اشنایی کاملی با این قواعد داشته باشد تا این خدمات را با بهترین کیفیت ممکن انجام دهند و از بروز خطرات احتمالا جلوگیری کنند.

به طور کلی طبق استاندارد جهانی پیچ کردن سنگ نما باید در هر چهل سانت انجام شود. و در سنگ هایی که وضعیت آنها مناسب نمی باشد از دو یا چند پیچ استفاده شود. تا مقاوم سازی سنگ های نمای ساختمان به طور کامل انجام شود.

پیچ و رولپلاک نما با طناب

خدمات پیچ و رولپلاک نما با طناب یکی از روش های کاملا مدرن و ایمن انجام این خدمات می باشد که در حال حاضر در سراسر جهان از این روش استفاده می شود.

پیچ رولپلاک نما با طناب به صورت راپل کاری و بدون نیاز به بستن داربست انجام می شود. این روش یکی از کم هزینه ترین و مطمئن ترین روش ها از نظر ایمنی می باشد.

در روش راپلکاری تضمین می شود که هزینه اجرای کار کمتر از روش بستن داربست یا کلایمر می باشد.

قیمت پیچ و رولپلاک نمای ساختمان

قیمت پیچ رولپلاک نمای ساختمان متری بوده با توجه به متراژ نمای ساختمان شما و همچنین حجم و ابعاد نمای ساختمان شما مشخص می شود. قیمت پیچ کردن سنگ نمای ساختمان همانند نماشویی ساختمان نیازمند برسی و کارشناسیه اولیه توسط کارشناسان شرکت می باشد.

یکی از عوامل بسیار مهم در تعیین قیمت این خدمات نحوه اجرای کار و همچنین جنس پیچ مصرفی می باشد. پیچ هایی که گالوانیزه می باشند قیمت بیشتری نسبت به پیچ های عادی دارند پس قاعدتا قیمت اجرا بیشتر خواهد شد.

جهت دریافت مشاوره با کارشناسان شرکت ما تماس حاصل فرمایید

۰۹۱۲۵۷۷۸۴۳۲