,

قیمت اجرای رنگ نما بیرونی ساختمان نقاشی نما با طناب در کرج در تهران

نماشویی - نمای بیرونی ساختمان با سنگ تراورتن

نقاشی نمای بیرونی ساختمان

نقاشی نمای بیرونی ساختمان رنگ مخصوص نما با رنگ ها معمولی متفاوت است و شیوه اجرای رنگ نمای ساختمان متفاوت است.

برای زیبا سازی و رنگی شدن نمای خود باید از افراد خبره و ماهر در امر نقاشی نما کمک بگیرید تا بهترین کیفیت و بازدهی را در اجرای رنگ نما داشته باشید.

تیم تخصصی نما راپل با تمام وجود آماده همکاری با شما عزیزان در کرج و تهران برای اجرای نقاشی نما با طناب می باشد.

بهترین رنگ نمای ساختمان

قیمت خدمات نمای ساختمان با طناب چقدر می باشد؟

بهترین رنگ نمای ساختمان از نظر من یک تبلیغ است !

یعنی چه ؟ یعنی اینکه بخواهند قیمت رنگ نمای ساختمان را بالاتر ببرند .

بهتر است برای اجرای رنگ نمای ساختمان از تیم های با تجربه و صادق بهره ببرید .

نقاشی نمای ساختمان

رنگ امیزی نمای ساختمان از کارهای حرفه ای بر روی طناب میباشد که فرد دارای روحیات بسیار لطیف بهتر میتواند این عمل را انجام دهد.

برای ترمیم و رنگ امیزی نمای ساختمان ابتدا حتما باید سطح رویی نما را خاک گیری کنید و این خاک گیری باید با واترجت انجام گیرد.

سطح نمای سیمانی و کنیتکس را نمیتوان با واتر جت فشار قوی شست چون کنده شده و قسمتی از کار را خرد میکند.

برای امر خاک گیری باید واترجت را با اب ملایم شستشو کند تا رنگی که روی ان میزنیم به صورت قوی بگیرد تا عمر ان بیشتر و بهتر باشد.

نقاشی نما با طناب

نقاشی نمای ساختمان

رنگ نمای ساختمان سیمانی

رنگ نمای ساختمان سیمانی نقاشی کردن نمای ساختمان از در و پنجره بگیر تا نقاشی و رنگ امیزی شیروانی الونک لبه ی پشت بام و گچکاری و رنگ زدن زیر تاج نمای ساختمان بعد از پیچ و رولپلاک و نماشویی نمای ساختمان مسکونی.

انواع رنگ نما

برای انجام نقاشی نما با طناب رنگ های بسیاری وجود دارند که از بهترین آنها استفاده از رنگ نمای آکریلیک می باشد. که بهترین بازدهی و کیفیت ممکن را برای نمای ساختمان شما خواهد داشت.

  • رنگ اکرلیک: از محبوب‌ ترین رنگ‌ های نما و دیگر سطوح است. رنگ آکریلیک به دلیل مقاومت و دوام بالا، درخشندگی و انعطاف‌ پذیری محبوبیت بیش تری دارد. از جمله رنگ اکریلیک در این زمینه رنگ جوتن است.
  • رزین آکریلیک: بر دوپایه آب و روغنی هستند. رزین آکریلیک با حلال آب ضد قارچ، بدون بو، آسیب‌ ناپذیر، مقاوم در برابر اشعه u.v خورشید و سطحی سخت هستند. همچنین قابل‌ استفاده بر روی سطوح گچی، سیمانی، کناف و … هستند.
  • رنگ کنیتکس: این رنگ‌ بر دوپایه آب و روغنی است. نوع روغنی آن مناسب رنگ‌ آمیزی نما و سطوح خارجی ساختمان است. عمر بالا و مقاومت در برابر رطوبت این رنگ را برای نقاشی نما محبوب کرده است.
  • رنگ‌روغنی: برای کلیه سطوح خارجی به‌ خصوص نرده، در و پنجره فلزی کاربرد دارد. این رنگ‌ بر پایه حلال نفتی است و مقاومت خوبی در برابر رطوبت دارد.
    رنگ استخری: این رنگ برای پوشش دهی استخر استفاده می شود. مقاوم در برابر رطوبت، ضد قارچ و جلبک است.
  • رنگ اپوکس : یکی دیگر از رنگ های ساختمانی است. البته این رنگ بیش تر در قسمت های صنعتی کاربرد دارد. در منازل و اداره ها از این رنگ به دلیل مقاومت بالا برای کف پوش استفاده می کنند.
  • رنگ نانو: این رنگ به دلیل عایق بودن و کیفیت بالا در برابر عوامل جوی گزینه مناسبی برای رنگ آمیزی نمای ساختمان است.

نقاشی در و پنجره و نرده نمای ساختمان

برای نقاشی نما هایی که نرده و پنجره و بالکن در نماهایی که بعد از چندین سال نمای اهنی انها زنگ زده باشند باید ابتدا شستشوی نما را با واترجت انجام داد تا روی انها زنگ زدگی از بین برود.

بعد از تمیز کردن قسمت ها از زد زنگ استفاده میکنیم تا اصول نقاشی را رعایت کرده باشیم.

نقاشی تابلو کاملا از نظر فنی با این نوع رنگ امیزی ها فرق میکند.

دقت و لطافت در چنین کاری بسیار زیاد است و باید قلمو را با ظرافت تمام روی انها بزنیم ولی نرده و پنجره باید با سرعت قدرت زده شود و مهم نیست که بخواهیم روی انها خوب دقت کنید.

رنگ امیزی ساختمان

اقدامات بعد از نماشویی ساختمان

رنگ نما را تهیه کنید و حتما از پیمانکار مورد نظرتان این را بخواهید از رنگ مخصوص نما استفاده کند .

بعد از نماشویی ساختمان باید چند ساعتی صبر کرد تا نمای ساختمان به طور کامل خشک شود حالا برای شروع

نقاشی کردن نمای ساختمان باید قسمت هایی که مد نظر است

را با دستمال پاک نموده و کاملا تمیز کرد و جاهایی که دچار زنگ زدگی شده اند را با مواد زد زنگ کاملا با مواد زد زنگ اقشته کرد.

بعد از اینکه زد زنگ را روی محل مالیده شد شروع به نقاشی و رنگ امیزی نرده و بالکن میکنیم و این کار را با قلموی رنگ انجام میدهیم.

باید توجه داشته باشیم که رنگ را در محل های دیگر نریزیم چون رنگ روغنی به این سادگی ها پاک نمیشود.

رزین کاری نما با طناب و بدون داربست انجام میگیرد.

ریز سازی قبل از اجرای نقاشی نمای بیرونی ساختمان

یکی از اقداماتی که ارتفاع کاران نما راپل قبل از اجرای نقاشی نما انجام می دهند اجرای زیر سازی کلیه سطوح می باشد. شرکت ما کلیه سطوح نمای ساختمان شما را در مرحله اول ترک گیری و لکه گیری میکنند سپس از اجرای ترگ گیری اقدام به اجرای پرایمر بر روی سطوح میکنند. پس از اجرای پرایمر بر روی نمای ساختمان مراحل نصب و اجرای نقاشی نما با طناب انجام می شود.

شرکت ارتفاع کاران نما راپل بیش از بیست سال است که در زمینه نقاشی نما با طناب فعالیت میکند و در این مدت زمان بیش از ۱۰۰ هزار پروژه موفق در زمینه اجرای نقاشی نمای ساختمان با طناب داشته است.

یکی از مواردی که شرکت ما قبل از اجرای نقاشی نمای بیرونی ساختمان به مشتریان خود پیشنهاد میکنند اجرای نماشویی ساختمان با طناب می باشد که بازدهی و کیفیت کار را دو چندان افزایش میدهد.

نماشویی ساختمان یکی ازز مراحل اصلی قبل از زیرسازی نمای ساختمان به شمار می آید. زیرا این اقدام موجب از بین رفتن گرد و غبار از سطوح نمای سیمانی ساختمان می شود و زمانی که نمای ساختمان تمیز باشد رنگ نما چسبندگی بیشتری نسبت به نمایی که دارای گرد و غبار می باشد است. همچنین نماشویی از نقاشی نما موجب می شود که رنگ نمای ساختمان شما شفاف تر شود.

جهت دریافت مشاوره برای اجرای نقاشی نما با طناب با کارشناسان نما راپل تماس حاصل فرمایید.

۰۹۱۲۵۷۷۸۴۳۲